Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Velké Karlovice: místo lyží golfové hole

Velké KarloviceVe Velkých Karlovicích není stále možné provozovat zimní sporty, jelikož v prosinci nenapadl přírodní sníh a není uskutečnitelné z důvodu vysokých teplot umělé zasněžování. Středisko by rádo nabídnulo návštěvníkům (vedle bazénů a saun) také další sportovní vyžití a to třeba ve formě golfového greenu.

U hotelu Horal, kde se rozprostírá golfové hřiště stejného jména, se tak pro zájemce nabízí příležitost k vytáhnutí zazimovaných golfových holí a zahrání si na sedmi z devíti jamek (zbylé dvě jsou pokryté malou vrstvou technického sněhu), cvičné louce, nebo odpališti.

 

Velké Karlovice, www.radicestujeme.eu Velké Karlovice

 

Cvičná louka, odpaliště i jamky na golfovém hřišti budou otevřeny každý den od 10 hodin do tmy. Žetony na míčky a případně také zapůjčení golfových holí můžou zájemci provést na recepci v hotelu Horal. Hra na jamkách je pro zájemce zdarma. Golfové hřiště bude přístupný, dokud bude vhodný počasí. Se sněhem se podle předpovědi počasí počítá nejdřív až na konci měsíce.

 

Velké Karlovice, www.radicestujeme.eu

Velké Karlovice - prosinec


Stav sněhu v lyžařských střediscích v ČR.

Tip na lyžařské pobyty v Rakousku.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.