Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Velká soutěž o letenky

Od 1. listopadu 2010 spouštíme další kolo fotosoutěže. Tentokrát se bude soutěžit o dvě zpáteční letenky společnosti Wizzair, jednu letenku s balónem se společnosti balony.eu, třetí cenou pak bude kvalitní cestovatelský průvodce. Hlasovat bude možné vždy jednou denně. Více k pravidlům hlasování a celé soutěže najdete zde.

WizzWizzair patří k předním nízkonákladovým společnostem v České republice. Z Prahy Wizzair provozuje pravidelné linky např. do Neapole, Barcelony, Bari, Benátek, Bruselu, Eindhovenu či Madridu a jiných předních evropských měst. Nově také Wizzair létá z Brna do Londýna a to od 337,- korun. V naší soutěži můžete výhrát dvě zpáteční letenky z Prahy společnosti Wizzair. Vybrat si letenku můžete zde. Tuto cenu vyhraje fotografie s nejvíce hlasy.

Balony.euBalony.eu provozují pravidelné lety balónem. Vyhrajte zážitek! - let balonem kdekoliv v ČR! (Praha, Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Ostrava, Zlín, Olomouc, Pálava, Uherské Hradiště, Hodonín, Bratislava). Více informací hledejte zde. Tuto cenu získá fotografie, která dle počtu hlasů se umístí mezi druhým až šestým místem, a jehož fotografii vyhodnotíme jako nejlepší.

Cestovatelského průvodce od internetového knihkupectví knihynahory.cz získá ten soutěžící, který se umístí mezi druhým až šestým místem, a jehož fotografii vyhodnotíme jako druhou nejlepší. Výherce si vybere jeden z těchto průvodců: Nepál, Maroko, Paříž, Londýn, Pobaltí.

 

Téma soutěže: EVROPSKÁ MĚSTA

Soutěž probíhá od 1. listopadu 2010 do 30. ledna 2011

Prosíme v názvu fotky uveďte město, ve kterém byla fotka pořízena. Před zapojením se do soutěže si přečtěte podmínky soutěže. Zapojit se do soutěže mohou pouze registrovaní uživatelé našeho webu radicestujeme. Registrace je zdarma.

Vložil/a: Daniel Česák 28.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.