Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Videozážitek z dovolené přes CK

Dovolená, en.wikipedia.orgStále ještě převažují klienti, kteří si raději zaplatí zájezd přes cestovní kancelář, než aby jeli někam na vlastní pěst – je to pro ně snazší. Cestovních kanceláří je však na trhu docela dost, a tak se musí snažit nabídnut zákazníkům něco navíc. Přesně v tom jim chce pomáhat český projekt Videozážitek.cz.

Jak už název projektu napovídá, chce uchovávat zážitky z dovolené prostřednictvím videa. Na dovolené v dnešní době fotíme a natáčíme všichni. Nezáleží na tom, zda fotíme obyčejným mobilem nebo zrcadlovkou, většinou záběry zůstanou uložené jen někde na disku a další měsíce nebo roky se na ně nikdo nepodívá. Dokonce je ani nikdo neroztřídí a nesmaže zbytečné fotky. Je to moc zdlouhavá práce.

Celá dovolená v jednom videu

Alternativní možností je poslat všechny natočené a nafocené záběry Videozážitku. Jejich tým vybere to nejpodstatnější, vytvoří z toho video, přidá hudbu, titulky a vše, na čem se se zákazníkem domluví. A tohle všechno může jít přes cestovní kancelář. Ukázky videí na YouTube.

 

Pláž, en.wikipedia.org

 

Videozážitek.cz se rozhodl spolupracovat s cestovními kancelářemi, aby mohly svým zákazníkům nabídnout něco navíc. Pro CK je to možnost zviditelnění. Může mít v každém videu klienta své logo a banner na webu Videozážitku. Koncoví zákazníci z toho taky vytěží, protože při objednání videa přes cestovní kancelář/agenturu získají 20% slevu.

Jak to probíhá?

Video, en.wikipedia.orgCestovní agentura s aktivitou nemá žádné starosti navíc. Po navázání spolupráce dostane informační letáčky, které nabídne zákazníkům. V případě zájmu probíhá veškerá komunikace na úrovni zákazník – Videozážitek. CK nehraje roli. Zákazník pošle fotografické a video materiály online, a ani nemusí nikam chodit. Za několik dní (dle náročnosti) dostane zpět zpracované video, v němž bude logo CK, se kterou cestoval.

Unikátní video nakonec zákazníkovi připomene nejkrásnější momenty dovolené a také cestovní kancelář, se kterou tyto nezapomenutelné chvíle zažil. Zní to zajímavě? Více na www.videozazitek.cz.

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!