Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Videozážitek z dovolené přes CK

Dovolená, en.wikipedia.orgStále ještě převažují klienti, kteří si raději zaplatí zájezd přes cestovní kancelář, než aby jeli někam na vlastní pěst – je to pro ně snazší. Cestovních kanceláří je však na trhu docela dost, a tak se musí snažit nabídnut zákazníkům něco navíc. Přesně v tom jim chce pomáhat český projekt Videozážitek.cz.

Jak už název projektu napovídá, chce uchovávat zážitky z dovolené prostřednictvím videa. Na dovolené v dnešní době fotíme a natáčíme všichni. Nezáleží na tom, zda fotíme obyčejným mobilem nebo zrcadlovkou, většinou záběry zůstanou uložené jen někde na disku a další měsíce nebo roky se na ně nikdo nepodívá. Dokonce je ani nikdo neroztřídí a nesmaže zbytečné fotky. Je to moc zdlouhavá práce.

Celá dovolená v jednom videu

Alternativní možností je poslat všechny natočené a nafocené záběry Videozážitku. Jejich tým vybere to nejpodstatnější, vytvoří z toho video, přidá hudbu, titulky a vše, na čem se se zákazníkem domluví. A tohle všechno může jít přes cestovní kancelář. Ukázky videí na YouTube.

 

Pláž, en.wikipedia.org

 

Videozážitek.cz se rozhodl spolupracovat s cestovními kancelářemi, aby mohly svým zákazníkům nabídnout něco navíc. Pro CK je to možnost zviditelnění. Může mít v každém videu klienta své logo a banner na webu Videozážitku. Koncoví zákazníci z toho taky vytěží, protože při objednání videa přes cestovní kancelář/agenturu získají 20% slevu.

Jak to probíhá?

Video, en.wikipedia.orgCestovní agentura s aktivitou nemá žádné starosti navíc. Po navázání spolupráce dostane informační letáčky, které nabídne zákazníkům. V případě zájmu probíhá veškerá komunikace na úrovni zákazník – Videozážitek. CK nehraje roli. Zákazník pošle fotografické a video materiály online, a ani nemusí nikam chodit. Za několik dní (dle náročnosti) dostane zpět zpracované video, v němž bude logo CK, se kterou cestoval.

Unikátní video nakonec zákazníkovi připomene nejkrásnější momenty dovolené a také cestovní kancelář, se kterou tyto nezapomenutelné chvíle zažil. Zní to zajímavě? Více na www.videozazitek.cz.

 

 

     
  Čtěte také:  
 

17 zajímavých faktů o naší planetě Zemi

 
     

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.