Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Vydejte se do kouzelné Francie

Přístav v MarseilleLáká vás Francie již dlouho, ale stále jste ještě nevybrali místo kam jet? Ani se nedivíme. Tato krásná země nabízí mnoho míst, která ani za jednu cestu nemáte šanci vidět. Jen hlavní město Paříž nabízí turistům tolik kouzelných míst, která stojí za to vidět. Ale nejen ta, Francie stojí za návštěvu celá. Zkuste vyrazit se specialistou na poznávací zájezdy Provence cestovní kanceláří REDOK TRAVEL. Vaše cesta bude po všech stránkách dokonalá.

 

 

Krásná Provence

Poznávací zájezd Provence může splnit všechna vaše očekávání. Ochutnejte pravý a jedinečný camembert, přiťukněte si sklenkou sektu a nechte se okouzldit vůní tymiánu. A nejen takové zážitky si můžete z Francie odvézt. Tato země je plná úchvatných a mocných hradů, písečných pláží a horskými vyhlídkami. Jeďte se podívat na slavné řeky Rhona a Seina a určitě si nenechte ujít ani slavné zámky na Loiře, nebo ve Versailles.

 

Zámek Zámek

Zámek ve Versailles se rozprostírá 26 km od Paříže, je obklopen zámeckými zahradami s velkým množstvím živých plotů, byl vybudován kolem původního loveckého zámku v 17.století.

 

Zámecká zahrada

Versailleské zahrady se rozprostírají na ploše 100 hektarů a jsou účelně členěny spoustou teras, fontán, velkým množstvím sousoší.


Láká vás poznávací zájezd do Provence za jejich sluncem nebo chcete vidět jiné krásy Francie? Chcete si sami vyzkoušet, jaké to je vychutnat si snídani či oběd stejně tak, jako Francouzi nebo chcete načerpat inspiraci z jejich módy? Vidíte? Už teď je jasné, že jeden výlet nestačí ani zdaleka na to, abyste navštívili všechna zajímavá místa, Carcassone a královskou katedrálu v Remeši za slavnou Pannou Orleánskou, poznejte Alpy a Pyreneje, prohlédněte si Marseile, Avignon, Bordeaux, Notre Dame či slavnou Eiffelovu věž.

 

Basilika Basilika

Basilika Saint-Rémi je románsko-gotická historická stavba, která se nachází na jihovýchod od města Remeš.

 

Přístav v Marseille

Vieux-Port je starý námořní přístav jachet a rybářských lodí v Marseille. Rozkládá se v malé zátoce se spoustou restaurací a putik.

 

Jeden zájezd nestačí

Tato země je jak magnet. Uvidíte, že ať už si vyberete poznávací zájezd do Paříže nebo kamkoliv jinam, už při odjezdu budete přemýšlet nad tím, kdy se tam zase vrátíte. Budete chtít vidět všechno i památky jako je antický Gardský akvadukt, plavební kanál Midi, Saint-Tropez, Cannes, Monacké knížectví, kaňon Verdon, dunu Pilat, krásné Azurové pobřeží. Je toho tolik a ani zdaleka jsme nevyjmenovali všechno.  Vyjeďte do země snů a uvidíte, že tak jako každý, kdo tam byl, si ji zamilujete.

 

Kaňon Kaňon

Grand canyon du Verdon naleznete u města Castellane v Provence - jihovýchodní Francie. Rozkládá se u hranic Provensálských a Přímořských Alp. Vápencové svahy kaňonu jsou v některých místech od sebe vzdálené pouhých 6m. Jeho délka je 24 km a hloubka až 700m. Patří k nejhlubším soutěskám v Evropě a protéká jim řeka Verdon, která napájí jezero Lac de Ste-Croix. Nabízí se zde nezapomenutelný pohled na jezero s panoramatem Alp. Kolem jezera je velké množství levných kempů s příležitostí ke koupání. U břehů jezera je možno půjčit si šlapadlo, nebo loďku, a při projížďce kaňonem sledovat různé skalní útvary.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Seznam letišť ve Francii

Seznam měst ve Francii

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.