Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Praha – Maledivy za 11 990 Kč

Male, en.wikipedia.orgFlydubai provozuje linku mezi hlavním městem Malediv Male a pražskou Ruzyní. Zpáteční letenky na Maledivy je možné zakoupit v následujících termínech: listopad 2016 až leden 2017. Další informace a rezervace na webu Pelikán.

Město Male vyrostlo na troskách pevnosti, jejíž pozůstatky zůstaly dodnes zachovány. Vyznačuje se většinou nízkými domy s množstvím zeleně v parcích a zahradách. Na pobřeží se kromě obchodního přístavu nalézá rybí trh. Město leží v těsné blízkosti od letiště Male (MLE), dříve známé pod názvem Hulhulé, které je hlavním mezinárodním letištěm na Maledivách a nachází se na ostrově Hulhulé. Tento letecký přístav slouží jako hlavní brána do země.

Letiště, en.wikipedia.orgOstrov Hulhulé s letištěm

 

Letiště, en.wikipedia.org

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.