Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Ski areál Razula - o víkendu se již lyžuje

Lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích startuje. Již v sobotu 4. prosince se otevře návštěvníkům první ze čtyř jeho sjezdovek - Horal. Vedle toho budou již o víkendu strojově upraveny první běžecké tratě mezi karlovickým lyžařským areálem Machůzky a Ski areálem Razula.
„Letos zahajujeme lyžařskou sezónu o hodně dřív než obvykle – v jiných letech to bývalo až kolem Vánoc. Podmínky jsou velmi příznivé. Mrzne, takže již týden zasněžujeme a za poslední tři dny navíc nasněžilo 25 centimetrů sněhu. Sjezdovku Horal plánujeme otevřít v sobotu 4. prosince. Od tohoto dne tu bude fungovat také lyžařská škola. Otevření dalších sjezdovek budou následovat v návaznosti na počasí,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

 

 

Ski areál Razula tvoří celkem čtyři sjezdovky o celkové délce 2 kilometry. Nejdelší ze sjezdovek, Razula, měří kilometr. Sjezdovka Horal nacházející se u stejnojmenného hotelu měří 400 metrů a díky mírnému sklonu je ideální pro děti, začínající lyžaře a snowboardisty. V zimě tu bývá v provozu i GoGEN snowpark a snowtubing. Vlek je v provozu od 9 do 16 hodin. Sjezdovka Horal je osvětlená, takže nabízí i večerní lyžování, to ale prozatím umožněno nebude kvůli potřebě nočního dosněžování.
Celodenní permamentka na sjezdovce Horal stojí 240 korun, půldenní 150 korun, stejná cena platí pro děti i dospělé. Od ledna bude v ceně skipasu zahrnut i bonus v podobě hodinového bezplatného vstupu do nového termálního bazénu v hotelu Horal, který je nyní těsně před dokončením a bude zprovozněn na přelomu roku. http://www.razula.cz/

Ceník - vlek Horal 2010/2011

  Velký vlek Malý vlek
1/2 dne 150.-Kč 70.-Kč
Celý den      
240.-Kč 120.-Kč
Vložil/a: Daniel Česák 02.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.