Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Ski areál Razula - o víkendu se již lyžuje

Lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích startuje. Již v sobotu 4. prosince se otevře návštěvníkům první ze čtyř jeho sjezdovek - Horal. Vedle toho budou již o víkendu strojově upraveny první běžecké tratě mezi karlovickým lyžařským areálem Machůzky a Ski areálem Razula.
„Letos zahajujeme lyžařskou sezónu o hodně dřív než obvykle – v jiných letech to bývalo až kolem Vánoc. Podmínky jsou velmi příznivé. Mrzne, takže již týden zasněžujeme a za poslední tři dny navíc nasněžilo 25 centimetrů sněhu. Sjezdovku Horal plánujeme otevřít v sobotu 4. prosince. Od tohoto dne tu bude fungovat také lyžařská škola. Otevření dalších sjezdovek budou následovat v návaznosti na počasí,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

 

 

Ski areál Razula tvoří celkem čtyři sjezdovky o celkové délce 2 kilometry. Nejdelší ze sjezdovek, Razula, měří kilometr. Sjezdovka Horal nacházející se u stejnojmenného hotelu měří 400 metrů a díky mírnému sklonu je ideální pro děti, začínající lyžaře a snowboardisty. V zimě tu bývá v provozu i GoGEN snowpark a snowtubing. Vlek je v provozu od 9 do 16 hodin. Sjezdovka Horal je osvětlená, takže nabízí i večerní lyžování, to ale prozatím umožněno nebude kvůli potřebě nočního dosněžování.
Celodenní permamentka na sjezdovce Horal stojí 240 korun, půldenní 150 korun, stejná cena platí pro děti i dospělé. Od ledna bude v ceně skipasu zahrnut i bonus v podobě hodinového bezplatného vstupu do nového termálního bazénu v hotelu Horal, který je nyní těsně před dokončením a bude zprovozněn na přelomu roku. http://www.razula.cz/

Ceník - vlek Horal 2010/2011

  Velký vlek Malý vlek
1/2 dne 150.-Kč 70.-Kč
Celý den      
240.-Kč 120.-Kč
Vložil/a: Daniel Česák 02.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!