Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy na levné lyžování     

Do 23 ski areálů s jednou permanentkou

czech skippass, www.radicestujeme.euNejste-li věrni jednomu, nebo pár lyžařským areálům tak je tu pro vás projekt pojmenovaný Czech Skipass, který nabízí za fixní cenu vstup do lyžařských areálů na jednu permanentku. S jedním skipasem je tedy možné navštívit s malými výjimkami až 23 lyžařských areálů po celé republice, mimo jiné Špindlerův Mlýn, Klínovec, Špičák atd. V loňském roce se do projektu zapojilo 19 ski středisek a cena skipasu byla 11 tis. Kč a na tento rok zůstává cena stejná. Děti do 12 let zaplatí 8 tis. Kč, senioři a junioři do 18 let pak 9 tis. Kč.

Seznam lyžařských středisek zapojených do společného projektu pod názvem Czech skipass.

Podmínky Skipassu : permanentka je napsaná na jméno, příjmení, obsahuje datum narození, fotografii, průkazka je nepřenosná, není platná ani v okruhu příbuzných. Vlastník permanentky se řídí všeobecnými obchodními podmínkami a dále řády jednotlivých ski areálů.

špindl, cs.wikipedia.org

Bílý most ve Špindlerově Mlýně na fotu, Vyjímky používání jednotného skipasu: Ve Špindlerově Mlýně neplatí Skipass pro večerní lyžování a také pro vstup přes VIP turnikety.

Využijte nabídky volných lyžařských pobytů v ČR.


Vložil/a: Daniel Česák 04.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.