Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy na levné lyžování     

Do 23 ski areálů s jednou permanentkou

czech skippass, www.radicestujeme.euNejste-li věrni jednomu, nebo pár lyžařským areálům tak je tu pro vás projekt pojmenovaný Czech Skipass, který nabízí za fixní cenu vstup do lyžařských areálů na jednu permanentku. S jedním skipasem je tedy možné navštívit s malými výjimkami až 23 lyžařských areálů po celé republice, mimo jiné Špindlerův Mlýn, Klínovec, Špičák atd. V loňském roce se do projektu zapojilo 19 ski středisek a cena skipasu byla 11 tis. Kč a na tento rok zůstává cena stejná. Děti do 12 let zaplatí 8 tis. Kč, senioři a junioři do 18 let pak 9 tis. Kč.

Seznam lyžařských středisek zapojených do společného projektu pod názvem Czech skipass.

Podmínky Skipassu : permanentka je napsaná na jméno, příjmení, obsahuje datum narození, fotografii, průkazka je nepřenosná, není platná ani v okruhu příbuzných. Vlastník permanentky se řídí všeobecnými obchodními podmínkami a dále řády jednotlivých ski areálů.

špindl, cs.wikipedia.org

Bílý most ve Špindlerově Mlýně na fotu, Vyjímky používání jednotného skipasu: Ve Špindlerově Mlýně neplatí Skipass pro večerní lyžování a také pro vstup přes VIP turnikety.

Využijte nabídky volných lyžařských pobytů v ČR.


Vložil/a: Daniel Česák 04.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!