Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Zimní letový řád Eurowings 2017/2018 nabídne nové trasy po Evropě i mimo ni

Zimní letový řád Eurowings 2017/2018: Nové evropské trasy / Kvalitní nízkonákladová aerolinka bude nově létat do Jihoafrické republiky / Nové destinace jsou už nyní dostupné na www.eurowings.com

Kolín nad Rýnem/Bonn, 21. března 2017 – Zákazníci Eurowings už mohou začít plánovat dovolenou na příští zimu: v současné době už je přístupný letový řád na zimní sezónu 2017/2018. Zákazníci mohou rezervovat lety na období od 29. října 2017 do 25. března 2018. Při rezervaci letenek se vyplatí si pospíšit: většina letů začíná na cenách od 29,99 Eur včetně všech poplatků. Rezervace jde provést jednoduše na stránkách www.eurowings.com.

Zlatým hřebem nadcházející zimní sezóny je nová dálková trasa z Kolína nad Rýnem/Bonnu. Od konce října začnou Eurowings létat do Kapského města, druhého největšího města Jihoafrické republiky. Město v současné době přivítá na sedm milionů turistů ročně a rok od roku toto číslo navyšuje. Návštěvníci míří hlavně do nákupního centra Victoria & Alfred Waterfront, který láká na mnohé restaurace a bary. Za zmínku stojí také plánovaný vodní kanál, který propojí centrum města s přístavem. Nově tak umožní lodní spojení z přístavu přímo na sever města, konkrétně k divadlu Artscape původně známému jako divadelní komplex Nico Malan.

Pro mnoho návštěvníků Kapské město slouží jako vstupní brána do Jihoafrické republiky, která je díky svému přírodnímu bohatství bezesporu jednou z nejzajímavějších zemí světa. Eurowings na trasu z Kolína nad Rýnem/Bonnu nasadí Airbus A330. Z německého letiště bude odlétat každou neděli, zatímco zpáteční let je naplánován na pondělky.

Kromě toho Eurowings i letos přidávají do své sítě mnoho nových destinací, které nejsou tak vzdálené. Z evropských měst je to Grenoble a Innsbruck – letenky do druhé jmenované destinace bude možné rezervovat v dohledné době. Vedle Kapského města navíc Eurowings přidávají i další destinace mimo starý kontinent.

Z Düsseldorfu bude nově dostupný marocký Marrakéš, nejoblíbenější egyptské letovisko Hurghada (rezervace letenek na trase bude zpřístupněna v blízké době) nebo Záhřeb v Chorvatsku.

Jednou z důležitých novinek v zimní sezóně 2017/2018 bude rozvoj tras z nové základny v Mnichově. Hlavní město Bavorska bude kromě původně oznámených destinací propojeno i se čtyřmi letišti na Kanárských ostrovech – na Fuerteventuře, Lanzarote, Tenerife a Gran Canarii. Dále se odsud cestující dostanou přímým letem do Marrakéše nebo do Skopje v Makedonii. V následujících dnech bude navíc možné zarezervovat lety z Mnichova do Barcelony, Hurghady a Lisabonu.

Aerolinka přidává rovněž nové trasy ze Salzburku do Londýna-Stansted, Birminghamu a Manchesteru ve Velké Británii.

Rozvoj společnosti Eurowings nabírá v poslední době na obrátkách. Kvalitní nízkonákladová aerolinie je v současnosti jednou z nejrychleji rostoucích na světě. V lednu Eurowings otevřely novou základnu v Salzburku. Na konci března vstoupí do provozu také základna v Mnichově, která nabídne cestujícím více než třicet nových tras z Terminálu 2. V květnu pak bude následovat umístění čtyř letadel do Palmy de Mallorca, prvního hubu Eurowings mimo německy mluvící země. Společnost také rozvíjí služby na svých stávajících základnách v Düsseldorfu, Kolíně nad Rýnem/Bonnu, Stuttgartu, Hamburku, Berlíně, Hannoveru a Dortmundu. Zároveň pracuje na rozšiřování dálkových tras z letiště v Kolíně nad Rýnem/Bonnu.

Eurowings si zakládají na poskytování maximálního komfortu a pohodlí svým zákazníkům při zachování vynikajícího poměru ceny a kvality, výjimečné kreativitě v práci s produktem a důrazu na inovaci. Eurowings je technologickým lídrem v možnostech zábavy na palubě pod hlavičkou WINGS Entertain, ke kterému je možné se připojit prostřednictvím vlastního chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. V průběhu roku budou všechna letadla vybavena satelitním internetovým připojením WINGS Connect. Spolehlivost a dochvilnost, atraktivní síť destinací a v neposlední řadě vysoká spokojenost zákazníků přispívají k tomu, že stále více cestujících volí společnost Eurowings.

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.