Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Zúčastněte se zajímavé GPS soutěže v Českém ráji

Geolokační hry jsou účinný způsob, jak do přírody dostat děti i dospělé. A nemuset se přitom vzdávat dokonce mobilních telefonů, bez kterých si často neumíme představit svůj čas. Kam vyrazit za hraním do Českého ráje?

 

 

 

 

 

Jak fungují geolokační hry

Geolokační hry jsou vlastně moderní obdobou běžné turistiky. Pohyb na čerstvém vzduchu je určitě skvělý, proč ovšem chodit krajinou „jen tak“, když se u toho můžeme ještě pobavit a poučit? Nadšené z geolokačních her budou i děti.

Tento typ her využívá základy geocachingu, hráč tak potřebuje hlavně mobilní telefon, protože s jeho pomocí odhaluje zajímavá místa na základě zadaných GPS souřadnic. A na stejném principu funguje i hra s Českým rájem. Outdoor sport slaví a fanoušci s ním. Jak na to?

 

Co vás v soutěži čeká

Princip je úplně jednoduchý: Stačí do navigace zadat souřadnice a vydat se po stopách ukrytého dárku. A pozor, vyhraje ten, kdo bude nejrychlejší!

Pak se s nalezeným dárkem vyfoťte, hned na místě. Fotografii pošlete na Facebook a počkejte, jestli se na vás usmálo štěstí. Pokud ano, můžete si přijít vyzvednout svou výhru do obchodu Český ráj. Jestliže chcete „lovit“ výhru například s dětmi, určitě bude dobré se předem ujistit, že trasa svou náročností odpovídá jejich možnostem.

Ukryté dárky jsou samozřejmě ve formě poukázek, které za hodnotné výhry proměníte až v obchodě. Spolu s nimi můžete navíc získat i lístky na Horolezecký festival Český ráj outdoor. A možná si v obchodě vyberete i něco dalšího. Co vlastně Český ráj nabízí?

 

Sortiment eshopu Český ráj outdoor sports

V nabídce jsou kvalitní outdoorové oblečení, stany, spacáky, karimatky, batohy a další turistické a sportovní vybavení prvotřídních světových značek. Nechybí tak například obuv značky Mammut či batohy Deuter.

A právě o jeden výherní batoh Deuter v hodnotě 2190 Kč hrajeme geolokační hru v květnu. V průběhu dalších měsíců pak budou připraveny další hodnotné ceny pro všechny pilné hledače. Pokud nevyhrajete tentokrát, určitě se nevzdávejte, v rozdávání exkluzivních cen se totiž bude pokračovat až do září.

 

Info o souteži na YouTube a FB stránkách

 

 

Outdoor shop Český ráj byl založen už v roce 1993. Firemní filosofie stojí nejen na prodeji produktů, ale i na znalosti sortimentu a na odborném poradenství. V současné době má k dispozici jak kamennou prodejnu, tak i internetový obchod. Díky tomu je zboží velmi dobře dostupné pro každého milovníka pohybu a adrenalinu.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.05.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.