Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Jaké vybrat cestovní pojištění

Rádi cestujete? Upřednostňujete na svých cestách pocity jistoty a bezpečí? Stát se může cokoliv, ale s cestovním pojištěním můžete následně zmírnit určité nepříjemnosti. Ať už cestujete v rámci České republiky nebo se pouštíte za hranice naší vlasti, je dobré si uzavřít cestovní pojištění.

 

Tuzemské cestovní pojištění

I v naší zemi si můžete kromě běžného zdravotního pojištění zařídit speciální cestovní pojištění. Ochrání vás před nepředvídatelnými událostmi při různých pobytech v České republice. Uzavírají se cestovní pojištění pro všechny osoby, které plánují pobyt v některé lokalitě naší země. Tuzemské cestovní připojištění kryje letní a zimní rekreační sporty, odpovědnost za škodu, přerušení a zrušení pobytu, krádež, trvalé následky a smrt úrazem, zničení nebo poškození zavazadel a osobních věcí. Využijete ho například na letní tábory a firemní školení.

 

Cestovní pojištění do zahraničí

Zajímavé tarify čekají na zájemce o cestovního pojištění jednorázových cest po Evropě, na studijní pobyty i na delší pobyty mimo ČR. Pokud cestujete do zahraničí a chcete uzavírat cestovní pojištění, musíte si všimnout, co vše zahrnuje. Nejčastěji je zájem o pojištění léčebných výloh a asistenční služby, pojištění zavazadel, úrazu, odpovědnosti za škody. Můžete si vybrat rozsah svého pojištění na cesty, nebo si vybrat kompletní pojistnou ochranu. Při sjednání si všimněte územní platnosti cestovního pojištění. Pro dlouhodobá pojištění a kolektivy se nabízí zajímavé slevy.

 

Sjednání cestovního pojištění vám nemusí ukrást hodně času a ani nemusíte vykládat víc peněz, než je nutné. Tipem na uzavření cestovního pojištění je web Srovnejto.cz, kde se rychle zorientujete v nabízených pojistkách od různých poskytovatelů. Právě tyto webové stránky vám umožní rychlé sjednání cestovního pojištění online za výhodných podmínek pro vás a vaši rodinu. Cestovní pojištění nemusí být drahé, protože si snadno vyhledáte levné varianty s dostatečným krytím.

Více na webu Srovnejto.cz

 

   
  Čtěte také:
 

Jak vypadá letenka?

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.