Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aerolinka Condor

Foto, en.wikipedia.orgCharterová společnost Condor Flugdienst byla založena už roku 1955 a činnost zahájila o rok později. Dnes vybudovala svoje ústředí v německém Frankfurtu nad Mohanem a ve funkci výkonného ředitele působí Ralf Teckentrup. Svou hlavní základnu má na letišti ve Frankfurtu, další významné uzlové letiště představuje třeba to v Mnichově .

Jedná se o dceřinou společnost CK Thomas Cook Gruppe, druhého největšího koncernu v Evropě, který působí v oblasti cestovního ruchu. Navíc stále spolupracuje s bývalou mateřskou společností Lufthansa, která patřila ke čtveřici zakladatelů.

 

 

Působí ve více než pětasedmdesáti destinacích napříč Evropou, Asií, Afrikou i Amerikou a každý rok přepraví přes sedm milionů cestujících. Disponuje bezmála stovkou letadel, moderních a zároveň i šetrných k životnímu prostředí. Nejčerstvějšími „posilami“ se staly Airbus A321-211 a Boeing 767. Současně si v průběhu roku 2014 všechna letadla Boeing 767 prošla rozsáhlou modernizací.

 

 Webové stránky aerolinky: www.condor.com

 

 
                           Kontaktní emaily, telefoní linky (anglicky)
 


Aerolinka Condor

Aerolinka Condor

 


*Autor úvodní fotky - https://www.thomascookgroup.com/history/

 

 

 

Čtěte také:

Spotřeba paliva letadel

Maximální rychlost letadel Airbus a Boeing

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.