Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letecky k moři na prodloužený víkend? Proč ne!

Ilustrační fotoJste naladěni na léto? Chtěli byste ještě před svou hlavní dovolenou načichnout k vůni moře? Nebo jen tak si udělat radost a zaplavat si ve vlnách? Díky nízkým cenám za letenky, především společnosti Ryanair, ani nemusíte příliš utrácet peníze. Vybrali jsme pro vás aktuální akční letenku na jeden prodloužený víkend a hledali jsme nejlevnější ubytování v blízkosti letiště. Pamatujte, že uvádíme ceny za dvě letenky vč. tax, avšak bez poplatku za rozměrnější zavazadlo. V ceně je pouze příruční zavazadlo, ale na prodloužený víkend by příruční zavazadlo mohlo stačit.

Levné letenky

Jednou z možných destinací, kam si zaletět k moři, je jihoitalské město Bari. Odlet je z Bratislavy 24. července a návrat zpět je 27. července. Cena za dvě zpáteční letenky je 64 €, tedy cca. 1 665,- Kč.

Levné ubytování

Ubytování můžete zkusit hledat zde. Na uvedeném webu lze nakoupit velmi výhodně apartmány v hotelích. Například v uvedený termín, 24.-27.7., najdete ubytování v hotelu Resort Villa za cenu 6 079,- Kč. Cena je za dvoulůžkový apartmán. V ceně je snídaně. Vybavení pokoje:  Minibar, TV, Telefon, Klimatizace, Toaletní potřeby, Toaleta, Vana nebo sprcha, Fén, Služba buzení/Budík, Pracovní stůl. Poněkud dále od letiště je nabídka za nižší cenu. Více nabídek najdete zde.

Pokud se spokojíte s menším luxusem, může vás zaujmout nabídka bungalovů. Například na tomto webu najdete nabídku začínající na týdenní ceně 154 €, tedy cca. 4000,- Kč. V termínu 24.-27.7. je cena vyšší, protože se jedná o období hlavní sezóny. Cena za bungalov pro dvě osoby je 371 € / 9 646 Kč. Denní sazba pak tedy je 1 378,- Kč.

Jestli se vám zdá cena za ubytování vysoká, musíte vyčkat na měsíc září, kdy počasí je stálé teplé, ale ceny jsou znatelně nižší. Místo 371 €, 154 €. Na našem webu pravidelně informujeme registrované uživatele o akčních letenkách a ubytování. Registrujte se i vy zdarma, a budete o podobných akčních nabídkách vědět. Ve chvíli, kdy se objeví slevy na letenky v září, budete o tom díky našemu webu informování.

Vložil/a: Daniel Česák 16.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.