Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letecky k moři na prodloužený víkend? Proč ne!

Ilustrační fotoJste naladěni na léto? Chtěli byste ještě před svou hlavní dovolenou načichnout k vůni moře? Nebo jen tak si udělat radost a zaplavat si ve vlnách? Díky nízkým cenám za letenky, především společnosti Ryanair, ani nemusíte příliš utrácet peníze. Vybrali jsme pro vás aktuální akční letenku na jeden prodloužený víkend a hledali jsme nejlevnější ubytování v blízkosti letiště. Pamatujte, že uvádíme ceny za dvě letenky vč. tax, avšak bez poplatku za rozměrnější zavazadlo. V ceně je pouze příruční zavazadlo, ale na prodloužený víkend by příruční zavazadlo mohlo stačit.

Levné letenky

Jednou z možných destinací, kam si zaletět k moři, je jihoitalské město Bari. Odlet je z Bratislavy 24. července a návrat zpět je 27. července. Cena za dvě zpáteční letenky je 64 €, tedy cca. 1 665,- Kč.

Levné ubytování

Ubytování můžete zkusit hledat zde. Na uvedeném webu lze nakoupit velmi výhodně apartmány v hotelích. Například v uvedený termín, 24.-27.7., najdete ubytování v hotelu Resort Villa za cenu 6 079,- Kč. Cena je za dvoulůžkový apartmán. V ceně je snídaně. Vybavení pokoje:  Minibar, TV, Telefon, Klimatizace, Toaletní potřeby, Toaleta, Vana nebo sprcha, Fén, Služba buzení/Budík, Pracovní stůl. Poněkud dále od letiště je nabídka za nižší cenu. Více nabídek najdete zde.

Pokud se spokojíte s menším luxusem, může vás zaujmout nabídka bungalovů. Například na tomto webu najdete nabídku začínající na týdenní ceně 154 €, tedy cca. 4000,- Kč. V termínu 24.-27.7. je cena vyšší, protože se jedná o období hlavní sezóny. Cena za bungalov pro dvě osoby je 371 € / 9 646 Kč. Denní sazba pak tedy je 1 378,- Kč.

Jestli se vám zdá cena za ubytování vysoká, musíte vyčkat na měsíc září, kdy počasí je stálé teplé, ale ceny jsou znatelně nižší. Místo 371 €, 154 €. Na našem webu pravidelně informujeme registrované uživatele o akčních letenkách a ubytování. Registrujte se i vy zdarma, a budete o podobných akčních nabídkách vědět. Ve chvíli, kdy se objeví slevy na letenky v září, budete o tom díky našemu webu informování.

Vložil/a: Daniel Česák 16.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!