Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Air France: Praha – Bangkok za 11 990 Kč

Pár posledních termínů letů ještě zbývá v nabídce na měsíc květen a červen u letecké společnosti Air France na lince Praha - Bangkok a zpět. Cena zahrnuje převoz příručního i odbaveného zavazadla.

Vložil/a Redakce, 17.3.2018

Letecky Vídeň – Malta a zpět za 2 890 Kč

Obyvatelé Jižních Čech a Moravy to nemají daleko na vídeňské letiště a tak můžou využít např. levných letenek společnosti AirMalta směr ostrov Malta.

Vložil/a Redakce, 16.3.2018

Letenky na trase z Istanbulu do Kuala Lumpur a zpět z Bangkoku do Kodaně za 5 490 Kč

Pro cestující, kteří chtějí poznat vícero zemí se nabízejí letenky společnosti Royal Jordanian z Istanbulu do Kuala Lumpur. Cesta zpět vede z Bangkoku do hlavního města Dánska.

Vložil/a Redakce, 16.3.2018

Velikonoční nabídka letenek od Student Agency. Např thajský Chiang Mai z Prahy za 10 743 Kč

Student Agency v rámci blížících se Velikonoc nachystal pár vybraných tarifů za o něco málo nižší ceny než obvykle. Letět lze např. na palubě Qatar Airways do oblíbeného Chiang Mai již za 10 743 Kč a to včetně odbaveného zavazadla.

Vložil/a Redakce, 14.3.2018

AirFrance: Letenky z Prahy do Lyonu za 1 984 Kč

Při zakoupení nejlevnějšího tarifu Light na zpáteční letenky z Prahy do Lyonu s dopravcem AirFrance zaplatíte jen necelé dva tisíce korun. Tarif zahrnuje převoz jen příručního zavazadla. Letenky lze rezervovat např. přes GoogleFlight nebo přímo na webu aerolinky.

Vložil/a Redakce, 14.3.2018

Z Vídně na Filipíny za 11 990 Kč

Zavítejte levně s KLM a Xiamen Airlines do hlavního města Filipín při odletu z Vídně. V nabídce prodejce letenek Pelikán si lze vybrat z květnových a červnových termínů letu.

Vložil/a Redakce, 11.3.2018

Z Vídně do Hong Kongu za 9 990 Kč

Zpáteční letenky na trasu Vídeň - Hong Kong s přestupem v Pekingu lze levně zakoupit na webu Pelikán. Leteckou linku provozuje Air China a to na cesty mezi měsíci duben až červen.

Vložil/a Redakce, 7.3.2018

Letenky na jihovýchod Asie. Kuala Lumpur z Prahy již za 11 890 Kč

China Estern Airlines má v nabídce cenově zajímavé letenky do Kuala Lumpur, hlavního města Malajsie. Letět lze od března do července 2018, letenky můžete rezervovat např. přes web Pelikán.

Vložil/a Redakce, 6.3.2018

Letecky na skok do Barcelony za 2 146 Kč

Navštivte hlavní město Katalánska za příznivých 2 146 Kč (při odletu z Prahy). Linku provozuje nízkonákladový dopravce Ryanair a tak počítejte s přepravou jen příručního zavazadla, odbavené za příplatek.

Vložil/a Redakce, 6.3.2018

Marocký Féz při odletu z Brém za 885 Kč

V nabídce irské aerolinky Ryanair se vyskytují cenově zajímavé zpáteční letenky do Féz z Brém a to již za 35 Euro / 885 Kč. Vybírat můžete z květnových a červnových termínů.

Vložil/a Redakce, 5.3.2018
« Předcházející 1 2 3 4 197 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!