Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

25 % sleva na letenky UIA

V listopadu slaví Ukrajina International Airlines (UIA) 25. rok účinkování na trhu. Při této příležitosti oznamuje propagaci ve formě certifikátu na slevu letenek ve výši 25%.

Kupte si letenku na jakýkoli UIA plánovaný let s odletem 25. listopadu 2017 – narozeniny letecké společnosti. A pak na palubě vašeho letu, obdržíte od posádky dárkový certifikát zajišťující 25% slevu letenky. Použijte certifikát k zakoupení slevové letenky pro další let s UIA do jednoho roku od 26. listopadu 2017 do 26. listopadu 2018.

 

 

Podmínky a rezervace letenek

 

UIA

 

Zdroj: UIA

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.10.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.