Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Ukraine Airlines

UIAUkraine International Airlines je letecká společnost založená v říjnu roku 1992 v Kyjevě, kde také stále má svoje sídlo. Aktuálně je stoprocentně vlastněná soukromým majitelem.

 

 

Letecká flotila a destinace

Nyní tato společnost nabízí více než 1100 letů týdně, a to jak domácích, tak i zahraničních. Ve spolupráci se svými partnery je tak schopna pokrýt již více než 3 000 destinací a toto číslo stále narůstá. Létá nejen po Evropě, ale i do zemí na Středním východě, v USA a Asii. V součtu to obnáší v současné době zhruba 80 lokalit.

Lety do Ruska ovšem byly v roce 2015 tamní vládou zakázány, jakožto reakce naopak na zákaz ruských letů na  Ukrajinu.

Hlavním letištěm je pak Mezinárodní letiště Boryspil.

 


Dopravce se věnuje nejen přepravě osobní, ale také nákladní.

Vůbec první let byl zaveden na trase Londýn – Kyjev. Letecká společnost tehdy jako dokonce první v zemích bývalého SSSR měla k dispozici nová letadla typu Boeing 737-400. Nákladní lety byly zavedeny o dva roky později, a to s letadly Boeing 737-200. Dnes se na tento typ přepravy Ukraine International Airlines specializuje s letouny Boeing 737-300F.

Stávající flotila této ukrajinské letecké společnosti čítá celkem čtyřicítku moderních dopravních letounů.

 

Web aerolinky: www.flyuia.com/Czech/main.html

Podmínky pro přepravu zavazadel


Další výhody cestování s UIA

V roce 2006 navíc přijetí nového klasifikačního systému umožnilo znatelně rozšířit možnosti ohledně dopravovaného zboží. Nově se tak na palubě mohou ocitnout i živá zvířata, cenné předměty nebo čerstvé potraviny.

UIA si zachovává vysoký standard poskytovaných služeb. Oceňována je společnost především pro svou efektivitu v oblasti nabídky charterových letů a flexibilní cenovou politiku. V rámci Společenství nezávislých států šlo také o prvního dopravce, který obdržel Certifikát auditu bezpečnosti provozu IATA (IOSA). To znamená, že veškeré provozní a bezpečnostní předpisy plně odpovídají mezinárodním požadavkům.

 Ceny zpátečních letenek z Prahy společnosti UIA

UIA

 

 

 

Čtěte také:

UIA: Letenky z Prahy na Srí Lanku za 10 690 Kč

ČSA díky spolupráci s UIA nabídnou mezi Prahou a Kyjevem...

UIA: Zpáteční letenky z Prahy do Teheránu v ...

UIA: Sleva letenek na Ukrajinu. Např. Lvov z Prahy ...

25 % sleva na letenky UIA


 

Vložil/a: Daniel Česák 17.02.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.