Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

35% sleva letenek u bmibaby

Ilustrační fotoDnes se snaží oslovit svými cenami letenek společnost bmibaby. Sleva je platná údajně na všechny trasy a do konce ledna můžete uplatnit zvýhodněné odbavení zavazadel - 22 kg zavazadlo jako standard, bez příplatků. A jak může vypadat cena za letenku? Například pokud odletíte z Prahy do Manchesteru 7. března, budete se vracet 14. března, tak za dvě osoby zaplatíte 3 404 Kč. Za 22kg zavazadlo si bmibaby účtuje 1 300 Kč.

Další nízkonákladový dopravce, Ryanair, ode dneška nabízí letenky za 173 korun. Za tuto cenu lze letět například z Brna do Milana, z Bratislavy do Bruselu či Milana. Mezi zajímavé trasy patří také let z Memmingenu do Porta - pokud odletíte 1. března, návrat zpět by byl 15. března, tak za dvě osoby zaplatíte přibližně 1 200,- Kč - v ceně je příruční zavazadlo a taxy bez poplatku za platbu.

Levné ubytování v Manchesteru a Portu (denně aktualizované):

Manchester:

Porto:

Vložil/a: Daniel Česák 27.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.