Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční ceny letenek do Palma Mallorca od německých dopravců

katedrála ve městě Palma de Mallorca, zdroj: Wikipedie.orgLetenky již za 1500 korun nabízí německá letecká společnost TUIfly s odletem buď z Mnichova, Norimberku nebo Memmingenu na španělskou Mallorku. Například v neděli 13.7. odlétá v 19:40 spoj do Palma de Mallorca – přístavu na vyhlášeném dovolenkovém ostrově- z norimberského letiště a zaplatíte za ni akčních 1578 korun. Není snad potřeba dodávat, že je třeba jednat rychle. Návrat u tohoto letu je datován na pátek 18. července. Za stejnou cenu něco málo přes patnáct set korun – přesně 1578 odlétá letedlo té samé společnosti v pátek 11.7. z Mnichovského letiště s návratem ve čtvrtek 17.července. Irská letecká společnost Ryanair se nenechává zahanbit a za podobně výhodnou cenu - 1771 korun nabízí let do stejné  destinace v termínu od 21. do 29. Července s odletem z bavorského letiště Memmingen Allgaeu.

Letenky od Tuifly objednávejte zde.

Letenky od Ryanairu buď přes jejich web nebo s českým servisem u Pelikána zde.

snímek letenky

Vložil/a: Daniel Česák 06.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.