Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční letenka do Švýcarska za 1682 korun

Ilustrační obrázek, Společnost Swiss airlines, Wikipedia.eng

Sháníte levnou letenku do Švýcarska? Leťte z Prahy do Basileje za akčních 1682 korun. Levnou destinací zrovna Švýcarsko není, zvlášť co se týče dopravy. Autobusová doprava do této malé země je v poměru k její dosažitelnosti neúměrně vysoká, a to se samozřejmě týká i letenek. Proto neváhejte a využijte tuto zajímavou nabídku zpátečního leteckého spojení Prahy a Basileje. Let, který trvá jen 1 hodinu a 20 minut, tedy méně než cesta po D1 mezi dvěma největšími českými městy, vás sveze i s odbaveným zavazadlem do 23 kil. Letenky za stejnou cenu je možné vybírat jak v lednových termínech, tak v únorových, či březnových. Letenku nabízí společnost Swiss. Vyzkoušejte jiného než nízkonákladového dopravce, ikdyž vskutku za nízkonákladovou cenu!

Zpáteční letenky z Prahy do Basileje si prohlížejte na tomto odkazu.

  

Akční letenka

Praha - Basilej

odlet 2.2./návrat 8.2..
Swiss

 Snímek letenky Praha-Basilej

Vložil/a: Tereza Chaloupková 29.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.