Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka s ČSA do Kodaně za 525 korun

Ilustrační fotoOpravdu mimořádně levnou letenku můžeme dnes ráno najít v ceníku ČSA. Aerolinka si účtuje za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně pouhých 627 525 korun! Cena, kterou český cestovatel už nějaký ten rok na této lince neviděl. Na konci článku najdete snímek letenky.

 

Update: Pokud se pokusíte letenku do Kadaně objednat, dozvíte se, že letenka za tuto cenu není k dispozici a budete přesměrování na novou částku, téměř za 3 000 korun. Takže místo opravdu zajímavé letenky tu máme opravdu zajímavý obchodní trik, nebo že by technickou závadu? Podařilo se někomu koupit letenku za 525 korun? Podělte se o informaci na našich facebook stránkách.

A ještě jedna aktuální informace. Po procházení rezervačního systému, jsme přesvědčení o technickké chybě. Pokud procházíte ceny a dostanete se k polovině ledna, ceny se rázem změní na zhruba pár set. Pokud při plánování odletu z Prahy jste v jiném období je cena letenek nejnižší od 1350 Kč. Navíc nyní rezervační systém nefunguje vůbec. Ale je možné, že někomu se podařilo objednat letenku za pár set. Pokud ano, napište na facebook stránkách.


Prodloužený víkend v Kodani díky těmto levným letenkám může stát dvě osoby necelých 6 000 korun. V ceně je ubytování a zpáteční letenky. Další výrazně levnou letenku je let z Hamburku do Mexika. Cena necelých 10 tisíc korun!

Akční letenky a jiné zvýhodněné lety pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a nechte si zasílat levné letenky na váš email. Případně si aktivujte aplikaci rSearch - hlídač cen letenek. Můžete si tak monitorovat ceny vybraných letenek.

 

z Praha do Kodaň - odlet 16.1./návrat 19.1.
Ubytování v Kodani: od 4 221 za 3 noci a dvě osoby - objednat
525 Kč (pro 1 osobu)
ČSA (objednat)
Akční letenka

 

 

 

z Praha do Lyon - odlet 7.2./návrat 9.2.
Ubytování v Lyonu: od 2 358 za 2 noci a dvě osoby - objednat
1 661 Kč (pro 1 osobu)
easyjet (objednat)
Akční letenka

 

 

 

z Hamburk do Cancun Mexiko - odlet 24.11./návrat 8.12.
Ubytování v New Yorku: od 13 411 za 11 nocí a dvě osoby - objednat
9 800 Kč (pro 1 osobu)
TuIfly (objednat)
Akční letenka

 

 

 

 

Snímek letenky do Kodaně

Letenka Kodaň

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.11.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.