Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do Dubaje od února 2015

Dubaj, en.wikipedia.orgOpravdu akční letenku vám přináší SmartWings - zpáteční letenka do Dubaje jen za 3 134 Kč! Tato akční nabídka platí pro lety od února 2015 a prozatím je omezena počtem míst a ta rychle ubývají.  Let z Prahy do Dubaje je přímý a trvá přibližně 6 hodin.

Náhled letenky:

Letenka Dubaj

 

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

Akční letenka

Praha - Dubaj

odlet 16.3./návrat 31.3.
SmartWings

 

Dubaj je hlavním městem stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech. Město Dubaj se nachází na pobřeží Perského zálivu a je světoznámé pro své nádherné pláže a luxusní hotely. Také se pyšní řadou „nej“, tak například nejvyšší budova světa Burdž Chalífa, nejvýše položený výtah na světě (mimochodem vyrobený v České republice), nejluxusnější hotel na světě (sedmihvězdičkový) a další „nej“ by mohla následovat. Turistu prahnoucího po historických památkách jistě nadchne Dubai Fort, Šindaga (zrekonstruovaná osada z nepálených cihel a palmového listí), čtvrť Deira s vyhlášenými tržnicemi nebo třeba mešita Jumeirah, nacházející se nedaleko stejnojmenné pláže.

Dubaj, en.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 04.12.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!