Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do Dubaje od února 2015

Dubaj, en.wikipedia.orgOpravdu akční letenku vám přináší SmartWings - zpáteční letenka do Dubaje jen za 3 134 Kč! Tato akční nabídka platí pro lety od února 2015 a prozatím je omezena počtem míst a ta rychle ubývají.  Let z Prahy do Dubaje je přímý a trvá přibližně 6 hodin.

Náhled letenky:

Letenka Dubaj

 

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

Akční letenka

Praha - Dubaj

odlet 16.3./návrat 31.3.
SmartWings

 

Dubaj je hlavním městem stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech. Město Dubaj se nachází na pobřeží Perského zálivu a je světoznámé pro své nádherné pláže a luxusní hotely. Také se pyšní řadou „nej“, tak například nejvyšší budova světa Burdž Chalífa, nejvýše položený výtah na světě (mimochodem vyrobený v České republice), nejluxusnější hotel na světě (sedmihvězdičkový) a další „nej“ by mohla následovat. Turistu prahnoucího po historických památkách jistě nadchne Dubai Fort, Šindaga (zrekonstruovaná osada z nepálených cihel a palmového listí), čtvrť Deira s vyhlášenými tržnicemi nebo třeba mešita Jumeirah, nacházející se nedaleko stejnojmenné pláže.

Dubaj, en.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 04.12.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.