Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do Glasgow již od 2937 Kč!

Jet2com, en.wikipedia.org

  

 Nízkonákladový dopravce Jet2com bude od 21. května 2015 nově provozovat na pražském letišti přímou linku Praha – Glasgow. Na webu dopravce už nyní můžte objednat levné letenky. Za námi vybranou nejlevnějš zpáteční letenku jsme zaplatili pouhých 2937 Kč!

Jet2com jako každý jiný nízkonákladový dopavce poskytuje zdarma dopravu pouze příručního zavazadla. Palubní zavazadlo nesmí přesáhnout hmotnost 10 kg a rozměry 56 x 45 x 25 cm. Jakékoliv větší zavazadlo je třeba nechat odbavit. Pokud máte zavazadlo k odbavení, je lepší si ho přiobjednat rovnou k letence. Na letišti za něj totiž zaplatíte až o 80 % větší částku. Nyní u Jet2com zaplatíte za 22kg odbavené zavazadlo 400 Kč. Částka za odbavené zavazadlo je za jeden let. Při zpáteční cestě jej musíte znovu zaplatit. Každá osoba si může takto nechat odbavit tři 22 kg zavazadla.


Náhled letenky:

Náhled letenky


Akční letenka

Praha - Glasgow

odlet 21.5./návrat 7.6.
Jet2com

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.