Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do Nizozemska za necelých 600 Kč

Ilustrační fotoPřinášíme vám aktuální nejnižší ceny letenek z Česka do Nizozemska. Už nějaký čas na trasách do Nizozemí operuje hned několik nízkonákladových dopravců. Aktuálně nejlevnější letenku do Nizozemska je možné koupit z Brna. Cena zpáteční letenky je 558 Kč v případě, že jste členy tzv. Discount klubu. Ten si můžete pořídit zakoupením (cca. 800 Kč na rok). Běžná cena za letenku je něco málo přes 1 000 Kč.

Další akční letenka vede z Prahy do Amsterdamu. Cena zpáteční letenky se pohybuje od 1 625 Kč. Za tuto příznívou cenu létá z Prahy aerolinka easyjet. A pokud byste raději letěli do Rotterdamu, vyzkoušejte leteckou společnost Transavia. Ta nabízí přímý let z Prahy do Rotterdamu od 1 896 koroun.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

Akční letenka

Brno - Eindhoven

odlet 26.1./návrat 30.1.
Wizzair

 

Akční letenka

Praha - Amsterdam

odlet 10.1./návrat 12.1. 2015
easyjet

 

 

 

Akční letenka

Praha - Rotterdam

odlet 25.11./návrat 30.11. 2014
Transavia

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.