Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky a levné ubytování: leťte od 159,- Kč

Levné letenkyIrský dopravce Ryanair připravil akční nabídky od 6 € / 159,- Kč. Akce se vztahuje na vybrané lety v měsících září až listopad. V tabulce opět uvádíme vždy ceny za dvě osoby, oba směry. U ubytování je uvedena cena za dvě osoby na jednu noc. Akce je platná do 9. srpna 2010.

Nejzajímavější je dnes zřejmě trasa na Mallorku. Náklady pro dvě osoby za letenku a týdenní ubytování jsou 4 309,- Kč. V ceně letenky je příruční zavazadlo, taxy apod. Není zahrnut případný poplatek za platbu (cca. 100 Kč na letenku).

Přepočet měn je přibližný.

* Pokud jste registrováni na našem webu, můžete získat slevu 250-300 Kč při objednání přes Pelikan.cz . Registrace je zdarma. Cena u Pelikan.cz je o něco vyšší, než kdybyste objednali letenku přímo u dopravce, na druhou stranu však získáte servis v českém jazyce a podporu.

Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese. Sbíráme pro vás letenky i pod 1 000,- Kč.


Vložil/a: Daniel Česák 06.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.