Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky na Island jen za 5 427 Kč!

Island, cs.wikipedia.orgZa zpáteční letenku z Berlína do Reykjavíku zaplatíte pouze 5 427 Kč! Poletíte přímo z Berlína bez mezipřistání a let potrvá přibližně 3 hodiny 30 minut. V ceně letenky je přeprava jednoho příručního a jednoho odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg.

Letenky do Reykjavíku můžete rezervovat na webu Pelikána. Jsou volné letenky pouze na květen letošního roku. Letiště Reykjavik - Keflavik se nachází 3 km od Keflavíku a 50 km jižně od hlavního města Reykjavíku. Do města se nejsnáze dostanete autem po dálnici nebo autobusy Airport Express či Flybus, které mají jízdní řády přizpůsobené příletům a odletům. Cesta autobusem do Reykjavíku trvá přibližně 45 minut.

Náhled letenky:

Berlin - Reykjavik

 

Akční letenka

Berlín - Reykjavík

odlet 8.5./návrat 21.5.
Air Berlin

 

Vložil/a: Martina Zemanová 22.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.