Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky nově!

Levné letenkyV tomto článku bychom vám chtěli představit novou aplikaci na našem webu. Nově se totiž budete moci podílet na tvorbě akčních letenek vy sami. Patříte mezi tzv. "lovce levných letenek"? Anebo jste jen tak narazili na nějakou zajímavou či levnou letenku? Podělte se o ní! Pošlete ji na náš web. Můžete tak pomoci ostatním s hledáním levných letenek. Dlouho jsme přemýšleli, jak více rozšířit nabídku akčních letenek. Došli jsme k pravidlu, že více hlav, víc ví a o akčních letenkách to platí dvojnásob! Proto budeme také vděční za vaši podporu a za případné reference svým přátelům a známým. Čím více lidí občas zapíše akční letenku, tím lepší nabídky se zde objeví. Samozřejmě i my sami se zapojíme a průběžně budeme přidávat akční letenky. Věříme, že se najde dostatek těch, kteří hledají zajímavé letenky a kteří jsou ochotni se o ně podělit.

Letenky můžete vkládat na této adrese: http://www.radicestujeme.eu/akcni-letenky/nejlevnejsi-letenky/

Vkládat letenky mohou pouze registrování uživatelé - anebo pokud máte facebook účet, lze se přihlásit facebook účtem a poté vložit akční letenku. Navíc akční letenku můžete zveřejnit nejen na našem webu, ale také na vaší facebook zdi.

Dnešní aktuální akční letenky:

z M.R. Stefanik Airport Bratislava do Gran Canaria Intl Airport
Ryanair (objednat)
Kdy 14.5.
Zpátky 26.5.
1152 Kč (poč. osob: 1)
Akční letenka

 

z M.R. Stefanik Airport Bratislava do Alghero Airport
Ryanair (objednat)
Kdy 1.5.
Zpátky 12.5.
1152 Kč (poč. osob: 1)
Akční letenka

 

z Budapest Ferihegy Intl Airport do New York - John F. Kennedy Intl Airport
Pelikan (objednat)
Kdy 7.5.
Zpátky 27.5.
8705 Kč (poč. osob: 1)
Akční letenka
Vložil/a: Daniel Česák 17.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.