Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční nabídka letenek do Indie za skvělých 187 euro

Džajpur, cs.wikipedia.orgOpravdu akční letenky z Prahy do Jaipuru přináší Lufthansa a Jet Airways. Odleťte 25.6.2015 z Prahy a vraťte se o měsíc později, konkrétně 23.7.2015. Cena zpáteční letenky je akčních 186,66 €, v přepočtu přibližně 5200 Kč! Za 18 hodin už můžete být v indickém Jaipuru a začít poznávat tuto exotickou zemi a jeji kulturu. Pro cestu tam je odlet naplánován na 9:30 z letiště Václava Havla. Celá cesta bude trvat 18 hodin 25 minut a absolvujete 2 mezipřistání, první v Mnichově a druhé v Bombaji. Až do indické Bombaje poletíte se společností Lufthansa, poté se nalodíte na palubu letadla společnosti Jet Airways. U zpáteční cesty je možné zvolit více variant. Časově nejpříznivější je pro odlet v 19 hodin z Jaipuru. Opět absolvujete 2 mezipřistání, let však bude o hodinu kratší. Je však možné si zvolit odlet ve 12:00, v 16:45 a v 19:00. Cena letenky zůstává stejná při jakékoliv vybrané odletové hodině.

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

Akční letenka

Praha - Jaipur

odlet 25.6./návrat 23.7.2015
Lufthansa, Jet Airways
186,66 €

 

 

Letenka Indi

Jaipur (Džajpur), často nazýván „růžové město“ je hlavním městem indického státu Rádžastán. V současné době je jednou z hlavních turistických destinací Indie. Turisty lákají krásné historické stavby, palác Hawa Mahal, Jal Mahal, palác na jezeře, pevnosti Nahargarh a Amer, a také místní ZOO. Ale nejen nádherné stavby a architektura města láká turisty, jsou to také obchody s tradičními výrobky a šperky a výborná indická kuchyně.

Panorama, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.