Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční nabídka letenek do Indie za skvělých 187 euro

Džajpur, cs.wikipedia.orgOpravdu akční letenky z Prahy do Jaipuru přináší Lufthansa a Jet Airways. Odleťte 25.6.2015 z Prahy a vraťte se o měsíc později, konkrétně 23.7.2015. Cena zpáteční letenky je akčních 186,66 €, v přepočtu přibližně 5200 Kč! Za 18 hodin už můžete být v indickém Jaipuru a začít poznávat tuto exotickou zemi a jeji kulturu. Pro cestu tam je odlet naplánován na 9:30 z letiště Václava Havla. Celá cesta bude trvat 18 hodin 25 minut a absolvujete 2 mezipřistání, první v Mnichově a druhé v Bombaji. Až do indické Bombaje poletíte se společností Lufthansa, poté se nalodíte na palubu letadla společnosti Jet Airways. U zpáteční cesty je možné zvolit více variant. Časově nejpříznivější je pro odlet v 19 hodin z Jaipuru. Opět absolvujete 2 mezipřistání, let však bude o hodinu kratší. Je však možné si zvolit odlet ve 12:00, v 16:45 a v 19:00. Cena letenky zůstává stejná při jakékoliv vybrané odletové hodině.

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

Akční letenka

Praha - Jaipur

odlet 25.6./návrat 23.7.2015
Lufthansa, Jet Airways
186,66 €

 

 

Letenka Indi

Jaipur (Džajpur), často nazýván „růžové město“ je hlavním městem indického státu Rádžastán. V současné době je jednou z hlavních turistických destinací Indie. Turisty lákají krásné historické stavby, palác Hawa Mahal, Jal Mahal, palác na jezeře, pevnosti Nahargarh a Amer, a také místní ZOO. Ale nejen nádherné stavby a architektura města láká turisty, jsou to také obchody s tradičními výrobky a šperky a výborná indická kuchyně.

Panorama, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!