Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

BMIbaby: letenky se slevou až 40%

Ilustrační fotoNízkonákladová společnost Bmibaby nabízí 40% slevu na vybrané letenky. Nabídka je platná do 8. března. I přes oznámenou slevu, nečekejte zázraky. Bmibaby nepatří k těm nejlevnějším nízkonákladovým společnostem. Přinášíme vám aktuální nabídku nejen nízkonákladové bmibaby, ale i jeji matičky BMI. (bmibaby je dceřinou společnosti aerolinky BMI). Poměrně zajímavé letenky nabízí například z Londýna do Moskvy. Cena za osobu se pohybuje okolo 3 700 korun. Cena je bez případného poplatku za platbu - mezi 3 až 4,5 £.

Londýn-Moskva 7.-12. 4. 125 £/3 750 Kč za 1 os
Londýn-Addis Ababa (Etiopie) 2.-11. 5. 458 £/13 740 Kč za 1 os
Berlín(Tegel)-Londýn 4.-9. 5. 106 £/3 180 Kč za 1 os

Akční letenky pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Aktuální levné ubytování v Londýně

Vložil/a: Daniel Česák 03.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.