Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Do Chicaga na Chicago za 9 820 Kč

KLM, en.wikipedia.orgZ Berlína můžete vyrazit za oceán do Chicaga již za 9 820 Kč! Levné letenky přináší Pelikán a můžete odletět od ledna do března. Vrátit se ale můžete až v červnu. O vaše pohodlí na přibližně 9 hodinovém letu se postará letecký dopravce KLM Royal Dutch Airlines.

Let je asi 9 hodinový s jedním hodinovým mezipřistáním v Amsterdamu. V ceně letenek je přeprava 23 kg zavazadla na osobu v podpalubí. Na palubu si můžete vzít ještě malé příruční zavazadlo. Letiště Chicago O´Hare je jedním z největších letišť na světě. Letiště se nachází 27 km od Chicaga a je s ním velmi dobře propojeno autobusovou dopravou. Další možností je využít vlak (CTA), který spojuje město s letištěm O´Hare a také s letištěm Midway. Na letiště O´Hare jezdí modrá linka. Více informací o vlakovém spojení najdete zde.

Náhled letenky:

 Náhled letenky

 

Akční letenka

Berlín - Chicago

odlet 2.3./návrat 31.3.
KLM

 

Chicago je velmi lidnaté město (3. nejlidnatější v Americe) s velkým množstvím vysokých budov a hlavně parků. Díky množství zeleně se mu také přezdívá „Město v zahradě“.

Chicago, cs.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 21.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!