Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Do Chicaga na Chicago za 9 820 Kč

KLM, en.wikipedia.orgZ Berlína můžete vyrazit za oceán do Chicaga již za 9 820 Kč! Levné letenky přináší Pelikán a můžete odletět od ledna do března. Vrátit se ale můžete až v červnu. O vaše pohodlí na přibližně 9 hodinovém letu se postará letecký dopravce KLM Royal Dutch Airlines.

Let je asi 9 hodinový s jedním hodinovým mezipřistáním v Amsterdamu. V ceně letenek je přeprava 23 kg zavazadla na osobu v podpalubí. Na palubu si můžete vzít ještě malé příruční zavazadlo. Letiště Chicago O´Hare je jedním z největších letišť na světě. Letiště se nachází 27 km od Chicaga a je s ním velmi dobře propojeno autobusovou dopravou. Další možností je využít vlak (CTA), který spojuje město s letištěm O´Hare a také s letištěm Midway. Na letiště O´Hare jezdí modrá linka. Více informací o vlakovém spojení najdete zde.

Náhled letenky:

 Náhled letenky

 

Akční letenka

Berlín - Chicago

odlet 2.3./návrat 31.3.
KLM

 

Chicago je velmi lidnaté město (3. nejlidnatější v Americe) s velkým množstvím vysokých budov a hlavně parků. Díky množství zeleně se mu také přezdívá „Město v zahradě“.

Chicago, cs.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 21.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.