Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Do Norska letecky za 875 korun

Ilustrační fotoNáš systém vyhledávání letenek nalezl zajímavou letenku do norského Osla - let z Wroclavy do Osla stojí 875 korun, a v případě, že si letenku zakoupíte přímo u dopravce Wizzair, zaplatíte necelé 400 Kč.

V případě, že je pro vás letiště Wroclav cizí, přečtěte si náš článek zde, kde letiště krátce popisujeme. V článku najdete také informace o možnostech parkování nedaleko letiště.

 

z Vratislav do Oslo - odlet 17.9./přílet 27.9.
Pelikan (objednat)
875 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Více akčních letenek hledejte na této stránce, aktualizujeme data denně. Registrujte se zdarma, a budete o levných letenkách vědět včas.


Doporučujeme všem cestovatelům naší aplikaci Cestovatelský deník, kde si může každý cestovatel vést zdarma své cesty. Získá tak přehled o počtu nacestovaných nebo nalétaných kilometrů, či se o své cesty bude moci podělit s přáteli. Nedílnou součástí deníku je také možnost si ke své cestě nahrát fotografie.

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.