Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Do Švédska za akčních 515 Kč!

Malmö SturupSpolečnosti WizzAir vypravuje lety z polských Katovic do švédského Malmö. Pokud bydlíte blíže katovickému letišti, je tato akční nabídka pro vás jako stvořená. Vypravte se do Švédska již za 515 Kč!

Tuto akční letenku seženete pro den odletu 9. 10. a den příletu 21. 10., takže si ve Švédsku užijete plných 9 dní poznávání. Letiště Malmö Sturup je švédské páté nejrušnější letiště, nachází 28 km od stejnojmenného města, které je současně třetím největším švédským městem. Kodaň je od letiště vzdálená pouhých 47 km. Letenka tedy může být vhodná i pro ty, kteří se rozhodli cestovat do Kodaně. Malmö je spojeno s Kodaní mostem a každých 20 minut jsou odsud vypravovány vlaky, které spojují město s dánskou metropolí.

Detail letenky:

Akční letenka

Katovice - Malmo

odlet 9.10./návrat 21.10. WizzAir 515 Kč

Letenku objednáte na stránkách dopravce.

Samotné město Malmö má bohatou historii. Bylo založeno již ve 13. století jako opevněný přístav. Dodnes je to významné přístavní město a jednou z hlavních složek ekonomie je konstrukce lodí.

Oresund bridge, en.wikipedia.org

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.09.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.