Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Dovolená na Kanárských ostrovech od 4 998 korun

Ilustrační foto - Kanárské ostrovy - hotelDnes jsme vyhledali levné letenky a ubytování na Kanárské ostrovy - ostrov Fuerteventura. Za tyto položky zaplatí dvě osoby 9 996 korun. Přitom na Kanárských ostrovech strávíte 14 nocí! Zpáteční letenka stojí necelých 1 200 korun.

Protože odlet na ostrov Fuerteventura je z letiště Frankfurt-Hahn, může se vám hodit informace, že 14 dnů parkování u letiště stojí od cca. 1 200 korun. Více informací k parkování najdete zde.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.


Zpáteční letenka na Kanáry

Nyní je možné zakoupit levné letenky např. z Frankfurtu-Hahnu na ostrov Fuerteventura. Cena za zpáteční letenku je zhruba 1 100 korun. V ceně letenky jsou taxy, chybí pouze případný poplatek za platbu. Ten může být nulový, pokud využijete pro platbu kartu Mastercard Prepaid - více zde. V ceně letenky je příruční zavazadlo.

z Frankfurt-Hahn do Fuerteventura - odlet 11.6./návrat 25.6.
1159 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Ušetřete s Mastercard Prepaid
Akční letenka

 

 

 

Ubytování na Kanárských ostrovech

Pokud si vyberete výše uvedenou letenku, dohledali jsme i ubytování v termínu letu. Nejlevnější ubytování startuje na částce 7 678 korun za 2 osoby + jedno dítě. Toto ubytování je v hotelu Castillo de Elba, zhruba 5 km od místa přistání. Hotel Castillo de Elba nabízí bohaté sportovní zázemí, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatnou kyvadlovou dopravu k 3 km vzdálené pláži letoviska Caleta de Fuste. K apartmánům i studiím patří terasa, v některých případech s výhledem na moře. Suite Hotel Castillo de Elba je obklopený tropickými zahradami a jeho součástí jsou venkovní bazény i posilovna. K dispozici jsou také kurty na tenis, squash a paddle tenis.

 

Termín pobytu: 11.-25.6. 2012

33 dalších apartmánů


7 678 Kč
+

7 678 Kč
Studio (2 dospělí a 1 dítě) ZDARMA zrušení rezervace
+

8 130 Kč


Celkem za letenky a ubytování zaplatí dvě osoby nejméně 9 996 korun.

 

Fotografie hotelu Castillo de Elba

Ilustrační fotoIlustrační fotoIlustrační fotoIlustrační fotoIlustrační foto

 

Další nabídky ubytování na Kanárských ostrovech

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.05.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!