Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

EasyJet nabízí letenky o 25% levněji

Ilustrační fotoNízkonákladový dopravce EasyJet se rozhodl oslovit své zákazníky slevou ve výši až 25% na své letenky. Slevy platí na každou trasu, každý den avšak jsou v různé výši. Maximální sleva je 25%. Tato nabídka platí pro cesty uskutečněné od 1. října do 15. prosince 2010. Akce je platná do 7. září 2010.

V reálu to pak může vypadat takto. Například letenky pro dvě osoby do Paříže z Prahy, směr tam i zpět, v termínu 19.11.2010-22.11.2010 (prodloužený víkend) stojí 1 983,- Kč. Získáte tak skvělou možnost strávit levný prodloužený víkend v Paříži.  Ubytování v tomto městě v hotelu Grand hotel v uvedeném termínu - tedy tři noci - stojí dvě osoby 3 113,- Kč. Celkem vás tedy pobyt - tedy náklady na letenky a ubytování - stojí 5 096,- Kč. Připomínáme, že EasyJet létá na hlavní pařížské letiště, takže náklady na dopravu z letiště do centra mohou být minimální - lze využít pařížskou MHD.

Pozor, ceny se mohou i během dne měnit. Je proto třeba objednávat letenky co nejdříve.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

V dalším článku z kategorie "akčních letenek" vám ukážeme více akčních cen, které lze u EasyJet nyní najít.

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.