Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

EasyJet nabízí letenky o 25% levněji

Ilustrační fotoNízkonákladový dopravce EasyJet se rozhodl oslovit své zákazníky slevou ve výši až 25% na své letenky. Slevy platí na každou trasu, každý den avšak jsou v různé výši. Maximální sleva je 25%. Tato nabídka platí pro cesty uskutečněné od 1. října do 15. prosince 2010. Akce je platná do 7. září 2010.

V reálu to pak může vypadat takto. Například letenky pro dvě osoby do Paříže z Prahy, směr tam i zpět, v termínu 19.11.2010-22.11.2010 (prodloužený víkend) stojí 1 983,- Kč. Získáte tak skvělou možnost strávit levný prodloužený víkend v Paříži.  Ubytování v tomto městě v hotelu Grand hotel v uvedeném termínu - tedy tři noci - stojí dvě osoby 3 113,- Kč. Celkem vás tedy pobyt - tedy náklady na letenky a ubytování - stojí 5 096,- Kč. Připomínáme, že EasyJet létá na hlavní pařížské letiště, takže náklady na dopravu z letiště do centra mohou být minimální - lze využít pařížskou MHD.

Pozor, ceny se mohou i během dne měnit. Je proto třeba objednávat letenky co nejdříve.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

V dalším článku z kategorie "akčních letenek" vám ukážeme více akčních cen, které lze u EasyJet nyní najít.

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!