Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Hlídejte si ceny letenek a ubytování

rSearchOd dnešního dne je vám k dispozici nová aplikace "rSearch" - hlídaní cen letenek, ubytování, lyžařských pobytů. Abyste mohli používat aplikaci, je nutné se přihlásit. A co vám rSearch přináší? Především zjednodušší a zlevní vaše cestování!

Můžete hledat levné letenky - zadáte si podmínky (max. cenu, destinaci a volitelně i termín letu), které by měla letenka splňovat. V tuto chvíli můžete sledovat ceny letenek do vybraných měst, jako jsou Paříž, Londýn, New York, Dillí a Hledat letenkyspousta dalších. Pokud systém nalezne letenku vyhovující vašim požadavkům, zobrazí ji na webu radicestujeme ve vašem profilu v sekci rSearch. Také vám zašle tyto letenky na váš email a to max. 2x denně. Aby tento systém byl co nejvíce přínosný, každý registrovaný uživatel může do seznamu levných letenek vložit novou letenku. Takže pokud budete vědět o levné letence, nebojte se informaci o ní vložit do systému. Určitě to ocení i ostatní cestovatelé.

Dále pomocí rSearch si můžete nechat hlídat ceny ubytování či lyžařských pobytů. Denně se budou kontrolovat ceny statisíců pokojů a apartmánů. Opět si zadáte podmínky, které by mělo ubytování splňovat. Pokud systém najde ubytování, které vyhovuje vašim požadavkům, vypíše vám jej do vašeho profilu zde. V tuto chvíli systém ještě nezasílá emaily s nalezenými nabídkami, ale pracujeme na tom. Systém prohledává ceny hotelů max. 100 dnů dopředu.

Aplikaci rSearch hledejte zde. Nakonfigurovat si hlídání letenek můžete zde, ubytování na této adrese a lyž. zájezdy zde. Je požadováno vaše přihlášení.

 

Český vyhledávač levných letenek - Skypicker - po přechodu do aplikace (v honí liště) přepínatelný do češtiny

skypicker

 

 

 Vyhledávač letenek od Student Agency - Královna

Letenky od Kraálovny, www.radicestujeme.eu

 

 Letenkový vyhledávač Letuška

 

Letenky od Pelikána do celého světa

www.radicestujeme.eu

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.01.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.