Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Hlídejte si ceny letenek a ubytování

rSearchOd dnešního dne je vám k dispozici nová aplikace "rSearch" - hlídaní cen letenek, ubytování, lyžařských pobytů. Abyste mohli používat aplikaci, je nutné se přihlásit. A co vám rSearch přináší? Především zjednodušší a zlevní vaše cestování!

Můžete hledat levné letenky - zadáte si podmínky (max. cenu, destinaci a volitelně i termín letu), které by měla letenka splňovat. V tuto chvíli můžete sledovat ceny letenek do vybraných měst, jako jsou Paříž, Londýn, New York, Dillí a Hledat letenkyspousta dalších. Pokud systém nalezne letenku vyhovující vašim požadavkům, zobrazí ji na webu radicestujeme ve vašem profilu v sekci rSearch. Také vám zašle tyto letenky na váš email a to max. 2x denně. Aby tento systém byl co nejvíce přínosný, každý registrovaný uživatel může do seznamu levných letenek vložit novou letenku. Takže pokud budete vědět o levné letence, nebojte se informaci o ní vložit do systému. Určitě to ocení i ostatní cestovatelé.

Dále pomocí rSearch si můžete nechat hlídat ceny ubytování či lyžařských pobytů. Denně se budou kontrolovat ceny statisíců pokojů a apartmánů. Opět si zadáte podmínky, které by mělo ubytování splňovat. Pokud systém najde ubytování, které vyhovuje vašim požadavkům, vypíše vám jej do vašeho profilu zde. V tuto chvíli systém ještě nezasílá emaily s nalezenými nabídkami, ale pracujeme na tom. Systém prohledává ceny hotelů max. 100 dnů dopředu.

Aplikaci rSearch hledejte zde. Nakonfigurovat si hlídání letenek můžete zde, ubytování na této adrese a lyž. zájezdy zde. Je požadováno vaše přihlášení.

 

Český vyhledávač levných letenek - Skypicker - po přechodu do aplikace (v honí liště) přepínatelný do češtiny

skypicker

 

 

 Vyhledávač letenek od Student Agency - Královna

Letenky od Kraálovny, www.radicestujeme.eu

 

 Letenkový vyhledávač Letuška

 

Letenky od Pelikána do celého světa

www.radicestujeme.eu

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.01.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!