Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Kam doletíte za 800 korun? Třeba na Kypr

Ilustrační fotoVelmi levná letenka je k dispozici u aerolinky Ryanair a to na Kypr. Cena zpáteční letenky je zhruba 800 korun. Odlet je z německého letiště v Memmingenu u Mnichova. Připisujeme také levné ubytování, za které dvě osoby zaplatí něco málo přes 6 tisíc korun a to za dvě osoby a 10 nocí. Celkem za deset dnů na Kypru zaplatí dvě osoby 7 701 korun.

V ceně letenky je příruční zavazadlo a taxy. Chybí pouze poplatek za platbu, který může být nulový, pokud máte platební kartu Mastercard Prepaid - více informací o této kartě najdete v tomto našem článku. Samozřejmě k ceně musíte připočítat i náklady na dopravu do Memmingenu (cca. 580 km).

 

z Memmingen (Mnichov) do Paphos (Kypr) - odlet 15.4./návrat 25.4.
Ubytování v Paphosu od 6 101 korun /10 nocí/2 osoby
800 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Ušetřete s Mastercard Prepaid
Akční letenka

 

 


Více akčních letenek najdete zde.
Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 


Vložil/a: Daniel Česák 18.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.