Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letecky z Prahy k moři: italské Bari

Bari - promenáda - ilustrační foto

Rádi byste letecky někam k moři? Náš systém hledání letenek nalezl levnou letenku do italského Bari. Město Bari leží u pobřeží Jaderského moře, v regionu Apulie. Bari má zhruba stejný počet obyvatel jako naše Ostrava. Bari nabízí památky, pláže i bohatý noční život.

Nočním životem je zvláště známá čtvrť Barivecchia. Doporučujeme určitě dojít na městskou promenádu Lungomare Perotti Za zhlédnutí stojí také kostel Chiesa Russa nebo Basilica di San Nicola.

 

z Praha do Bari - odlet 12.6./zpátky 21.6.
Ubytování v Bari od 10 946 korun /9 nocí/2 osoby
1530 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)
Akční letenka

 

 

Celkem za letenky a ubytování (9 nocí) zaplatí dvě osoby nejméně 14 006 Kč.

 

Připomínáme, že v ceně letenky je příruční zavazadlo a poplatky.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.05.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.