Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenka do Říma za 1 000 korun

Ilustrační fotoMáme pro vás levnou letenku do Říma. Let je sice s přestupem, ale můžete tak ušetřit poměrně dost peněz. Zpáteční letenka stojí od 1 000 korun, vč. tax. V ceně je příruční zavazadlo. Odlet je z Bratislavy, přes Milano do Říma. Nazpátek se vydejte z Říma, přes Milano do Brna. Cena za tento let je 1002 korun.

Ceny letenek jsou vč. tax a příručního zavazadla. V ceně chybí případný poplatek za platbu, který však může být nulový. Informace, jak toho dosáhnout, najdete v článku "Jak neplatit za platbu u Ryanair - MasterCard Prepaid".

 

z Bratislava přes Milan do Řím - odlet 15.5.
z Řím přes Milan do Brno - odlet 23.5.
Ušetřete s Moneybookers - neplaťte za platbu
Ubytování v Římě od 9 109 korun /8 nocí/2 osoby
1002 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Akční letenka

 

 

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.