Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenka Praha – Eindhoven za 788 Kč

Eindhoven, en.wikipedia.orgNa webu Skypicker  jsou momentálně v nabídce jednosměrný letenky z Prahy do Eindhovenu za přijatelných 788 Kč v termínu únor 2016. Odlet je plánován z Letiště Václava Havla a bude uskutečněn maďarskou aerolinkou Wizzair do místa přestupu letiště v Miláně, kde si na návazné letecké spojení budete muset počkat zhruba 17,5h (nutno znovu odbavit zavazadla). Jestli se vám zdá moc dlouhá časová prodleva mezi vašim příletem a odletem tak proč nevyužít volného času k prohlídce Milána? Z Milána poletíte letadlem společnosti Ryanair na Letiště Eindhoven(EIN), které je vzdálené 9 km západně od města. V ceně letenky je zahrnut převoz příručního zavazadla o max. rozměrech 42x32x20 cm do 10 kg. Přeprava ostatních zavazadel je za příplatek. Letenky rezervujte na webu Skypicker.

Praha – Milán– Eindhoven za 788 Kč

Google mapa města Eindhoven

Předpověď počasí v Eindhovenu

Nabídka ubytování v Einhovenu na booking.com

Výběr letenky, www.radicestujeme.eu

Výběr letenky, www.radicestujeme.eu

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.