Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenka Praha – Glasgow za 869 Kč

Glasgow, en.wikipedia.orgIrský dopravce Ryanair nabízí jednosměrný letenky do Glasgowa za 869 Kč. Poletíte v lednových termínech z Prahy (PRG) s přestupem na londýnském letišti Stansted (STN). Letenka je vhodná pro cestující, kterým nevadí dlouhé čekání, a využijí přestávky před odletem k prohlídce okolí. Cíl letu je letiště v Glasgowě, které se nachází zhruba 14 km na západ od centra největšího města Skotska. V ceně letenky je zahrnut převoz dvou příručních zavazadel a veškeré letištní poplatky. Levné letenky rezervujte na webu Skypicker.

Praha (PRG) – Londýn (STN) – Glasgow (GLA) za 869 Kč

Pravidla pro převoz zavazadel u společnosti Ryanair.

V nabídce Skypickeru jsou i další levné letenky z Prahy: do Londýna za 462 Kč, do Bruselu za 624 Kč, do La Rochelle za 869 Kč.

 

Glasgow, www.radicestujeme.eu

 

 

Výběr letenky, www.radicestujeme.eu

 

trasa letu

Trasa letu: Praha přes Londýn do Glasgow

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.