Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Londýna jen za 599 Kč!

WizzAirMaďarský dopravce WizzAir přináší levné letenky do Londýna. V říjnu pořídíte přímou letenku  na londýnské letiště Luton již za 599 Kč! Za zpáteční letenku tak zaplatíte necelých 1200 Kč a to včetně poplatků.V ceně letenky je přeprava jednoho malého kabinového zavazadla o velikosti 42x32x25 cm. Velké kabinové zavazadlo o maximální velikosti 56x45x25 cm můžete mít s sebou na palubě, ale počítejte s příplatkem. Za větší zavazadlo do podpalubí si dopravce účtuje navíc příplatek. Ceny odbavených zavazadel se pohybují od 400 do 1200 Kč a závisí na sezóně, trase a velikosti odbavovaného zavazadla. Také se vyplatí si objednat odbavení zavazadla předem. Za odbavení na letišti bez předchozí rezervace zaplatíte až 1755 Kč!

Dopravce létá pravidelně na lince Praha - Londýn, Luton 8x týdně. Lety jsou vypravovány každý den a v neděli jsou vypraveny lety dva.

Návrh letenky:

Návrh letenky

Letenky objednávejte zde:

Akční letenka

Praha - Londýn

odlet 13.10.
Wizzair

 

Vložil/a: Martina Zemanová 28.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.