Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Londýna jen za 599 Kč!

WizzAirMaďarský dopravce WizzAir přináší levné letenky do Londýna. V říjnu pořídíte přímou letenku  na londýnské letiště Luton již za 599 Kč! Za zpáteční letenku tak zaplatíte necelých 1200 Kč a to včetně poplatků.V ceně letenky je přeprava jednoho malého kabinového zavazadla o velikosti 42x32x25 cm. Velké kabinové zavazadlo o maximální velikosti 56x45x25 cm můžete mít s sebou na palubě, ale počítejte s příplatkem. Za větší zavazadlo do podpalubí si dopravce účtuje navíc příplatek. Ceny odbavených zavazadel se pohybují od 400 do 1200 Kč a závisí na sezóně, trase a velikosti odbavovaného zavazadla. Také se vyplatí si objednat odbavení zavazadla předem. Za odbavení na letišti bez předchozí rezervace zaplatíte až 1755 Kč!

Dopravce létá pravidelně na lince Praha - Londýn, Luton 8x týdně. Lety jsou vypravovány každý den a v neděli jsou vypraveny lety dva.

Návrh letenky:

Návrh letenky

Letenky objednávejte zde:

Akční letenka

Praha - Londýn

odlet 13.10.
Wizzair

 

Vložil/a: Martina Zemanová 28.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!