Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Londýna již za 804 Kč!

Easyjet, cs.wikipedia.orgNízkonákladový letecký dopravce EasyJet nabízí v listopadu 2015 levné letenky do Londýna. Jedná se o přímé lety z Prahy na londýnské letiště Gatwick již od 804 Kč! V ceně letenky je přeprava jednoho příručního zavazadla. Maximální rozměry zavazadla a to včetně koleček a držáků jsou 56 x 45 x 25 cm. Na hmotnost kabinového zavazadla není žádné omezení, ale měli byste být schopni jej bez pomoci umístit do schránek nad hlavou. Za odbavení zavazadla do podpalubí a za výběr místa si musíte připlatit. Minimální hmotnost, kterou zakupujete pro odbavené zavazadlo činí 20 kg, poté můžete extra přikupovat hmotnost po 3 kg až do maximální hmotnosti 32 kg. Nejjednodušší je online zakoupení odbaveného zavazadla a cena se pohybuje od 12 do 22 liber v závislosti na letu.

Návrh letenky


Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Londýn-Gatwick

odlet listopad 2015
EasyJet

 

Vložil/a: Martina Zemanová 31.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.