Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Lotyšska za 1 580 korun

Ilustrační foto - AirbalticLotyšská aerolinka AirBaltic si připravila pro cestující z Prahy do Rigy zajímavou nabídku - levné letenky na trase Praha-Riga a zpět za necelých 1 600 korun. Akční letenky v podání Ryanairu pro změnu nabízí levné letenky do Londýna. A cena zpáteční letenky do Londýna?

Cena je opravdu nízká a to 894 korun. U objednávání letenek u Ryanairu si dejte pouze pozor na předem označené nepovinné položky, které mohou zvýšit cenu. Například cestovní pojištění. V ceně letenky je příruční zavazadlo. Potřebujete-li informace o tom, jak smí být velké, případně kolik stojí běžné zavazadlo, náhledněte do tohoto našeho článku o přepravě zavazadel.

 

z Praha do Riga - odlet 11.6./návrat 24.6.
Ubytování v Rige od 5 278 korun /13 nocí/2 osoby
1580 Kč (pro 1 osobu)
airBaltic (objednat)
Akční letenka

 

 

z Brno do Londýn Stansted - odlet 22.1./návrat 24.1.
Ubytování v Londýně od 1 809 korun /2 noci/2 osoby
894 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Ušetřete s Mastercard Prepaid
Akční letenka

 

 

 

 

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.


Vložil/a: Daniel Česák 05.01.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.