Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Portorika od 9 130 korun

Ilustrační fotoPortoriko je přidružený stát USA a najdete jej v Karibském moři. Nyní do této exotické země je možné doletět za zvýhodněnou cenu 9 130 korun. Jedinou vráskou na kráse je odlet až z Barcelony. Pokud se do Portorika vydáte, počítejte s tím, že budete spíše potřebovat španělštinu, než-li angličtinu.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.


z Barcelona do Portoriko - odlet 18.4./návrat 6.5.

9 130 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)

 

 

Další levná letenka nás zavede do nejlidnatějšího státu světa - Číny. Odcestujete-li do Pekingu z Říma se společností Alitalia, zaplatíte příjemnou částku 8 362 korun za zpáteční let.

 

z Řím do Peking - odlet 11.2./návrat 21.2.

8 362 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.01.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.