Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Toronta za 12 190 Kč

CN Tower, en.wikipedia.orgLevné letenky do Kanady přináší Pelikán spolu s leteckým dopravcem Jet Airways India a ČSA. Zpáteční letenky do Toronta vás bude stát 12 190 Kč. Přibližná doba letu do Kanady je 10 hodin. Letět můžete na konci ledna nebo v únoru, kdy je pro vás připraveno velké množství termínů.

Z Prahy poletíte s tuzemským dopravcem ČSA do Bruselu, kde je plánované mezipřistání. Dále už budete pokračovat přímo se společností Jet Airways India až na torontské letiště Toronto Pearson International Airport. V ceně letenky je 1 ks odbaveného zavazadla na osobu. Maximální hmotnost zavazadla je 23 kg. S sebou můžete mít ještě kabinové zavazadlo.

Letiště Toronto Pearson je největší a nejvytíženější letiště v Kanadě. Nachází přibližně 20 km od předměstí Toronta, se kterým je spojeno autobusy. Autobusy také spojují oba terminály 1 a 3. V nedávné době byl také zřízen vlak spojující oba terminály.

Návrh letu:

Let Toronto

Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Brusel - Toronto

odlet 5.2./návrat 15.2.
Jet Airways India

 

Vložil/a: Martina Zemanová 13.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!