Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Toronta za 12 190 Kč

CN Tower, en.wikipedia.orgLevné letenky do Kanady přináší Pelikán spolu s leteckým dopravcem Jet Airways India a ČSA. Zpáteční letenky do Toronta vás bude stát 12 190 Kč. Přibližná doba letu do Kanady je 10 hodin. Letět můžete na konci ledna nebo v únoru, kdy je pro vás připraveno velké množství termínů.

Z Prahy poletíte s tuzemským dopravcem ČSA do Bruselu, kde je plánované mezipřistání. Dále už budete pokračovat přímo se společností Jet Airways India až na torontské letiště Toronto Pearson International Airport. V ceně letenky je 1 ks odbaveného zavazadla na osobu. Maximální hmotnost zavazadla je 23 kg. S sebou můžete mít ještě kabinové zavazadlo.

Letiště Toronto Pearson je největší a nejvytíženější letiště v Kanadě. Nachází přibližně 20 km od předměstí Toronta, se kterým je spojeno autobusy. Autobusy také spojují oba terminály 1 a 3. V nedávné době byl také zřízen vlak spojující oba terminály.

Návrh letu:

Let Toronto

Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Brusel - Toronto

odlet 5.2./návrat 15.2.
Jet Airways India

 

Vložil/a: Martina Zemanová 13.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.