Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na Kapverdy od 7 895 korun

Ilustrační fotoPokud byste rádi ochutnali trochu exotiky, máme pro vás tip na levnou letenku na Kapverdské ostrovy. Kapverdy najdete v Atlantiku, západně od Senegalu. V případě, že budete chtít se vydat na tyto krásné ostrovy, počítejte s tím, že budete potřebovat platný pas (min. 6 měsíců po opuštění ostrovů) a vízum. Zde si můžete stáhnout potřebný vízový formulář.

A jak vypadají konkrétní letenky? Odlet již zítra s návratem na konci září. Ovšem odlet je z Bruselu, takže se budete muset dopravit do tohoto hlavního belgického města. Jde o letenku na poslední chvíli.

 

Počasí na Kapverdách

Leden 24 °C 5,3 mm
Únor 24 °C 3,8 mm
Březen 25 °C 1,3 mm
Duben 25 °C 0,0 mm
Květen 25 °C 0,0 mm
Červen 26 °C 0,0 mm
Červenec 27 °C 0,8 mm
Srpen 29 °C 14,1 mm
Září 29 °C 33,6 mm
Říjen 29 °C 6,5 mm
Listopad 27 °C 2,5 mm
Prosinec 25 °C 1,6 mm

 

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

z Brusel do Sal Island - odlet 12.9./návrat 29.9.

7895 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)
Akční letenka

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.09.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.