Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na poslední chvíli: Florida za 5 580 Kč

Ilustrační fotoPokud máte dobrodružnou povahu a vaší dovolenou nepotřebujete nutně dlouho předem plánovat, může vás zaujmout nabídka levné letenky společnosti Thomson Flights. Ta nyní nabízí velmi, velmi levnou zpáteční letenku z Manchesteru do Orlanda na Floridě. Cena zpáteční letenky je jen 5 580 korun. Odlet je již za týden. Týdenní pobyt (ubytování pro dvě osoby + dvě zpáteční letenky) vás může stát jen 15 801 korun. Samozřejmě cenu zvýší také doprava do Manchesteru, pokud zrovna v tomto městě nemáte bydliště.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.


z Manchester do Orlando Sanford - odlet 19.4./návrat 26.4.
Ubytování v Orlandu od 4 641 korun /7 nocí/2 osoby
5580 Kč (pro 1 osobu)
Thomson Flights (objednat)
Akční letenka

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.04.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.