Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky od Easyjet na lince Praha – Řím od 684 Kč

Easyjet, cs.wikipedia.orgPoleťte s nízkonákladovou aerolinkou Easyjet z Prahy do Říma za cenu 684 Kč. Letenky do Říma za nízkou cenu jsou dostupné v listopadových a prosincových vybraných termínech. Cena letenky platí při zakoupení dvou kusů. Délka letu zabere necelé dvě hodiny a cíl letu je Letiště Leonarda da Vinciho v Římě. Do kabiny letadla si můžete vzít zavazadlo max. velikosti  56 x 45 x 25 cm včetně držadel a koleček. Chcete li si vybrat sedadlo v letadle tak k ceně letenky je potřeba přičíst poplatek 124 Kč. Letenky si můžete objednat na webu Easyjet.

 Pravidla pro zavazadla při letu s dopravní společností Easyjet.

 

Ubytování

Ubytování v Římě přes booking.com.

Jak změnit nebo zrušit rezervaci přes booking.com?

Rezervaci lze změnit pomocí samoobslužného účtu Moje rezervace. Přečtěte si podmínky hotelu pro zrušení rezervace před provedením změn. Informace o možnostech zrušení rezervace určitého pokoje najdete ve sloupečku Podmínky.

Výběr letenky na trase Praha - Řím

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.