Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky v zimě na Kanárské ostrovy za 2 808 korun

Ilustrační fotoLetecky na Kanárské ostrovy za cenu 2 808 Kč - tak zní aktuální nabídka aerolinky Ryanair. Let je z Bratislavy v měsíci lednu. Můžete si tak dopřát sluníčka i v tomto, u nás chladném, ročním období. Cena je za zpáteční letenku vč. tax, s příručním zavazadlem.

Více akčních letenek hledejte na této stránce, aktualizujeme data denně. Registrujte se zdarma, a budete o levných letenkách vědět včas.

 

 

z Bratislava do Gran Canaria - odlet 6.1./přílet 20.1.
Pelikan (objednat)
2808 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Doporučujeme všem cestovatelům naší aplikaci Cestovatelský deník, kde si může každý cestovatel vést zdarma své cesty. Získá tak přehled o počtu nacestovaných nebo nalétaných kilometrů, či se o své cesty bude moci podělit s přáteli. Nedílnou součástí deníku je také možnost si ke své cestě nahrát fotografie.

 

Ubytování na Kanárských ostrovech

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.08.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.