Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letět ráno do Londýna a večer se vracet do Prahy? Už to jde!

Levné letenkyWizzair rozšiřuje svou nabídku levných letů z Prahy do Londýna. Nově lze zakoupit letenku z Prahy ráno v 6:00 (přílet do Londýna 7:05 místního času), a vracet se z Londýna ve 20:25 londýnského času. V Praze pak dosednete na zem ve 23:15. Takže pokud si chcete do Londýna nakoupit, nebo jen načichnout londýnského vzduchu anebo si vyzkoušet letět letadlem, je toto skvělá možnost. Jde prakticky o jedinou možnou trasu, kde lze za rozumné peníze takto vycestovat.

Příklad:

V pondělí 8. listopadu vyrazíte s Wizzairem ráno v 6:00. V 7:05 jste v Londýně. Zpět poletíte ve 20:25. Cena letenek pro dvě osoby, oba směry je 2 428,- Kč. Cena je celková, bez poplatku za platbu. Poplatek je nízký, přibližně 270,- Kč.

Již dříve jsme psali v článku o Londýně informace o MHD, cenách v obchodech či restauracích. Dále jsme popsali informace o tamních památkách, a to v tomto článku.

Registrujte se zdarma na našem webu, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek - letenky i pod 500,- Kč vč. tax. Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese.

Vložil/a: Daniel Česák 13.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.