Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letět ráno do Londýna a večer se vracet do Prahy? Už to jde!

Levné letenkyWizzair rozšiřuje svou nabídku levných letů z Prahy do Londýna. Nově lze zakoupit letenku z Prahy ráno v 6:00 (přílet do Londýna 7:05 místního času), a vracet se z Londýna ve 20:25 londýnského času. V Praze pak dosednete na zem ve 23:15. Takže pokud si chcete do Londýna nakoupit, nebo jen načichnout londýnského vzduchu anebo si vyzkoušet letět letadlem, je toto skvělá možnost. Jde prakticky o jedinou možnou trasu, kde lze za rozumné peníze takto vycestovat.

Příklad:

V pondělí 8. listopadu vyrazíte s Wizzairem ráno v 6:00. V 7:05 jste v Londýně. Zpět poletíte ve 20:25. Cena letenek pro dvě osoby, oba směry je 2 428,- Kč. Cena je celková, bez poplatku za platbu. Poplatek je nízký, přibližně 270,- Kč.

Již dříve jsme psali v článku o Londýně informace o MHD, cenách v obchodech či restauracích. Dále jsme popsali informace o tamních památkách, a to v tomto článku.

Registrujte se zdarma na našem webu, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek - letenky i pod 500,- Kč vč. tax. Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese.

Vložil/a: Daniel Česák 13.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!