Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Leťte do Nepálu – levné zpáteční letenky za 12 290 Kč!

Kathmandu, en.wikipedia.org

Do Nepálského Káthmándú nyní můžete letět z Prahy již za 12 290 Kč. Let trvá okolo 10 hodin, ale počítejte s dlouhým mezipřistáním v Dubaji, někdy až kolem 15 hodin. Zato ale budete mít čas si Dubaj prohlédnout!  V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o hmotnosti do 30 kg. Na palubu můžete s sebou vzít jedno malé zavazadlo. Letenky pořídíte na přelom jara a léta 2015.

Káthmándú je hlavním a největším městem Nepálu. Letiště v Káthmándú je jediným mezinárodním letištěm v Nepálu. Odtud tedy vždy povedou vaše kroky, pokud se do Nepálu budete přepravovat letecky. Z Káthmándú jezdí autobusy do celého Nepálu, ale i Indie a Tibetu. Autobusová doprava je velmi levná, ale není zrovna pohodlná, protože silnice nejsou v nejlepším stavu. Můžete prozkoumat město a také vyrazit do Údolí Káthmándú, kde se město nachází. Leží zde další památkově bohatá města Patan a Bhaktapur. Navštívit můžete také starý náboženský komplex  Swayambhunath či posvátné místo Bauddhanath s největší stupou na světě.

Swayambhu Stupa, en. wikipedia.org

Návrh letenky:

Návrh letenky


Akční letenka

Praha - Káthmándú

odlet 10.5./návrat 22.5.
Fly Dubai

 

Vložil/a: Martina Zemanová 10.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!