Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Leťte do Nepálu – levné zpáteční letenky za 12 290 Kč!

Kathmandu, en.wikipedia.org

Do Nepálského Káthmándú nyní můžete letět z Prahy již za 12 290 Kč. Let trvá okolo 10 hodin, ale počítejte s dlouhým mezipřistáním v Dubaji, někdy až kolem 15 hodin. Zato ale budete mít čas si Dubaj prohlédnout!  V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o hmotnosti do 30 kg. Na palubu můžete s sebou vzít jedno malé zavazadlo. Letenky pořídíte na přelom jara a léta 2015.

Káthmándú je hlavním a největším městem Nepálu. Letiště v Káthmándú je jediným mezinárodním letištěm v Nepálu. Odtud tedy vždy povedou vaše kroky, pokud se do Nepálu budete přepravovat letecky. Z Káthmándú jezdí autobusy do celého Nepálu, ale i Indie a Tibetu. Autobusová doprava je velmi levná, ale není zrovna pohodlná, protože silnice nejsou v nejlepším stavu. Můžete prozkoumat město a také vyrazit do Údolí Káthmándú, kde se město nachází. Leží zde další památkově bohatá města Patan a Bhaktapur. Navštívit můžete také starý náboženský komplex  Swayambhunath či posvátné místo Bauddhanath s největší stupou na světě.

Swayambhu Stupa, en. wikipedia.org

Návrh letenky:

Návrh letenky


Akční letenka

Praha - Káthmándú

odlet 10.5./návrat 22.5.
Fly Dubai

 

Vložil/a: Martina Zemanová 10.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.