Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné cestování do Marrákeše od 2 600 Kč

MarrákešVydejte se do Maroka s aerolinkami Wizzair a Ryanair v termínech leden, únor 2016. V ceně zpáteční letenky 2932 Kč (před slevou) je zahrnuta přeprava příručního zavazadla o max. rozměrech 42 × 32 × 20 cm do 10 kg a veškeré letištní poplatky. Přeprava dalších zavazadel je za příplatek. Letenky do Maroka rezervujte na webu Skypicker.

Dostanete slevu 10% z rezervace u společnosti Skypicker při útratě nad 100 Euro, pak se dostanete na cenu 2 600 Kč.

Letiště v Marrakéši (RAK) http://www.rakairport.com/

Nízká cena zpátečních letenek je vykoupena  delší dobou letu, přestupem a čekáním na návazný spoj. Standartní délka letu do marockého Marakéše odpovídá přibližně 2.900 kilometrů, doba letu do Marakéše pak trvá zhruba 5 hodin.

Marakéš, www.radicestujeme.eu/en

Letenky z Prahy do Maroka a zpátky pod 3 tis. Kč


Praha (PRG) – Řím (CIA) – Marrákeš (RAK)

Marrákeš (RAK) –Londýn (STN) -  Praha (PRG)

Předpověď počasí v marockém Marrákeši.

 

Orientální město Marrákeš založené roku 1062 se nachází ve vnitrozemí Maroka.  Z jedné strany je obklopeno nehostinnou pouští, z druhé strany vrcholky pohoří Vysokého Atlasu. Skoro milionové město je hospodářsko - kulturním středem jižní části státu. Cíl vaší cesty letiště v Marakéši (RAK) se nachází hned u města. Nejlevnějším možností, jak se dopravit do centra je autobusová linka, která projíždí všemi důležitými místy města zhruba každou půlhodinu.

 

info

Cesta do Maroka: Praha - Řím - Marrákeš

 

info

Zpáteční cesta: Marrákeš - Londýn - Praha

 

info

Mapa letu

Délka letu z Prahy do Maroka je 8,5 hodiny a na cestě je naplánován jeden přestup v Římě, zpět cesta trvá 11,5h s přestupem v Londýně.

 

Zajímavou nabídku ubytování v Marrákeši naleznete na booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.